Za chvíli se už nebude smět jíst nic aneb co je z Lídlu není k jídlu :D

13. září 2012 v 19:56 | Ennie |  Diary
Zdraviim :-D Jen něco málo k nadpisu - ať už nanuky z Polska, ochucená piva, strojně oddělené maso v párcích nebo aktuální pančovaný alkohol - jde to čím dál víc dolu vodou.Každý den přibývá škodlivých látek, jedů .. ale nikdo si neuvědomuje že tohle všechno děláme té chudince planetě my lidé.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Sice moc nepomůžu tím že pet flašky budu házet do žluté popelnice, psát bio propiskou do recyklovaných toaleťáků a doma budu chodit po tmě, když na skládkách se stejně všechno sesype do jednoho, ale pro ten pocit to dělat můžu a dělám to ráda :-)
Tak já začnu třeba včerejškem :-D.První hodinu jsme měli vlastně zkušební a první LJP, což je Literární a jazykové praktikum.Dostali jsme seznam jazykolamů, z nichž Bureška vybrala tři a ty musíme do 26.září umět :-D Místo zemáku jsme měli angličtinu, která se nese ve stejném duchu jako vloni - mám nervy,chci křičet ale stejně nemůžu a nikdo by mě neposlouchal.Marně jsem se s veelkým sebezapřením abych nekřičela hádala s profesorkou že odjakživa máme dva sešity tak proč najednou chce tři, nikdy nebyla o třetím sešitě ani řeč.Zbytek hodiny jsme přetrpěla přesazená od Verči, která měla dokonce zabavený mobil.Pak jsme měli opět zkušební - biologii.Máme hrozně mladou učitelku ale je s ní opravdu sranda a je hodná :-) Tak na biologii se budu pilně učit ! :-D Pak jsme měli opět angličtinu - ta snad ani nestojí za zmíňku, měla jsem nechuť už i promluvit.Hudebka byla v pohodě, akorát sedím nějak moc nepohodlně na kraji :-D Pak dvě dloouhé a dloouhé hodiny psychologie a pak - go home :-)
Dnešek začal pedagogikou, ta byla nudná jako obvykle :-D Pokračoval hudebkou a klavírem.Na klavíru jsem hrála takovou pomotanou skladbu kde jsem v půlce musela přehodit ruce a ( hudebníci z mého klavírního prstokladu pláčou a choděj si házet mašli :-D ) přiletěla ke mě ironická poznámka mojí učitelky na klavír "No Naty prosimtě nespadni z tý židle" :-D :-D No potom čeština, kde jsme poslouchali vtipn příhody Burešový :-D a pak matika, kde jsem se ani nesnažila začít něco chápat a jen trpěla nakvašený výrazy álá ropucha Patlová :-D
Zítra mám šest hodin a odpoledne jedeme na Hornické slavnosti kde budou hlavní hosté Mandrage .. uáá ! :-D Budeme tam do noci,cpát se,zpívat,tancovat a pít burčák takže nevím kdy a v jakém stavu se vrátím domů :-D Stoprocentně někdy pozdě v noci.

Přijemný pátek a užijte si víkend !!
Ennie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 14. září 2012 v 16:04 | Reagovat

Jojoooo :DDD... O té ajině ses mi ani nezmínila :DD..Ale chápu no. Některé věci za zmínku nestojí :D.. Ty slavnosti si užij a neopij se! :D

2 Barbara Barbara | Web | 18. září 2012 v 12:49 | Reagovat

Úžasné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama