Září 2012

Fuck it ! I'm young.

28. září 2012 v 18:45 | Ennie |  Diary
Zdravím :)
Mám takový pocit, že začínám bláznit.Ve škole jsem tak trochu jako utržená ze řetězu, i když bych neměla mít na nic náladu a měla bych usínat ve stoje jako všichni.Jenže já mám až děsivě moc energie a kolikrát nevím co s ní, to se taky začíná tence podepisovat na mojí pověsti, že v hodinách jsem prakticky neviditelná.Teď slyším jednu učitelku za druhou jak si stěžujou že já a moje kamarádka,se kterou sedím hrozně otravujem.Teda krom těch učitelek kterých se opravdu bojím :D To jsem ještě pořád nepřekročila fázi toho, že se bojím i nahlas vysmrkat.
Takhle.Na jednu stranu si sice poslední dobou přiznávám, že jsem o něco živější ( možná to dělají ty litry kafe co během týdne vypiju ) ale na druhou stranu mi najednou hrozně moc záleží na výsledcích, které mi ve škole vycházejí, což při mojí povaze flegmatika pro mě nebylo nikdy nějak extra vzrušující.Najednou se mi povedla písemka z matematiky napsat na 2- což je můj životní výkon :D slavila jsem z toho celý týden.V pondělí se škola nekonala, protože nás naše češtinářka vzala do Prahy.Ona tomu říkala "Odborná exkurze" a my "Odborné provětrání Václáváku".Tak jo, vstávala jsem ve 4:30 a do postele vlezla někdy v deset, takže si umíte představit jakou jsem asi měla druhý den ráno náladu na naší profesorku na INT, navíc nultou hodinu od 7.Měla na mě sarkastickou přednášku o tom, jak si představuju to nošení kafe na její hodiny, že jí poliju počítače a zničím koberec.Vyvrcholilo to tím že jsem ji připoměla, že minule to byla ona kdo mi do toho termohrnku kopnul a to kafe vylil :D
Zbytek týdne byl fajn.Včera jsem si upravovala a dodělávala sešity, které to trochu potřebovaly a dopisovala úkoly.Čím dál víc propadám Glee až má kamarádka panickou hrůzu že kvůli tomu přestanu koukat na Vampire diaries.Nemůžu jí vysvětlit že je to jako jing a jang.Bez jednoho nemůže být druhé.
V lidušce nám zrušili kuřplac, údajně se to nelíbilo vedení ( ovšem otázka je kdo tam trávil víc času, jestli učitelé a starší žáci nebo samo vedení :D ) takže jsme v úterý museli ven na lavičku až za branku.No ani to mě nerozházelo, vynahradila mi to Argentina z muzikálu Evita kterou budu zpívat.A víte co ? Zpívá ji Rachel.V Glee.Uáá. :D:D:D

Dobře, tak si užijte víkend, já jdu zítra k babi a přijdu v neděli :D
Ennie

Za chvíli se už nebude smět jíst nic aneb co je z Lídlu není k jídlu :D

13. září 2012 v 19:56 | Ennie |  Diary
Zdraviim :-D Jen něco málo k nadpisu - ať už nanuky z Polska, ochucená piva, strojně oddělené maso v párcích nebo aktuální pančovaný alkohol - jde to čím dál víc dolu vodou.Každý den přibývá škodlivých látek, jedů .. ale nikdo si neuvědomuje že tohle všechno děláme té chudince planetě my lidé.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Sice moc nepomůžu tím že pet flašky budu házet do žluté popelnice, psát bio propiskou do recyklovaných toaleťáků a doma budu chodit po tmě, když na skládkách se stejně všechno sesype do jednoho, ale pro ten pocit to dělat můžu a dělám to ráda :-)
Tak já začnu třeba včerejškem :-D.První hodinu jsme měli vlastně zkušební a první LJP, což je Literární a jazykové praktikum.Dostali jsme seznam jazykolamů, z nichž Bureška vybrala tři a ty musíme do 26.září umět :-D Místo zemáku jsme měli angličtinu, která se nese ve stejném duchu jako vloni - mám nervy,chci křičet ale stejně nemůžu a nikdo by mě neposlouchal.Marně jsem se s veelkým sebezapřením abych nekřičela hádala s profesorkou že odjakživa máme dva sešity tak proč najednou chce tři, nikdy nebyla o třetím sešitě ani řeč.Zbytek hodiny jsme přetrpěla přesazená od Verči, která měla dokonce zabavený mobil.Pak jsme měli opět zkušební - biologii.Máme hrozně mladou učitelku ale je s ní opravdu sranda a je hodná :-) Tak na biologii se budu pilně učit ! :-D Pak jsme měli opět angličtinu - ta snad ani nestojí za zmíňku, měla jsem nechuť už i promluvit.Hudebka byla v pohodě, akorát sedím nějak moc nepohodlně na kraji :-D Pak dvě dloouhé a dloouhé hodiny psychologie a pak - go home :-)
Dnešek začal pedagogikou, ta byla nudná jako obvykle :-D Pokračoval hudebkou a klavírem.Na klavíru jsem hrála takovou pomotanou skladbu kde jsem v půlce musela přehodit ruce a ( hudebníci z mého klavírního prstokladu pláčou a choděj si házet mašli :-D ) přiletěla ke mě ironická poznámka mojí učitelky na klavír "No Naty prosimtě nespadni z tý židle" :-D :-D No potom čeština, kde jsme poslouchali vtipn příhody Burešový :-D a pak matika, kde jsem se ani nesnažila začít něco chápat a jen trpěla nakvašený výrazy álá ropucha Patlová :-D
Zítra mám šest hodin a odpoledne jedeme na Hornické slavnosti kde budou hlavní hosté Mandrage .. uáá ! :-D Budeme tam do noci,cpát se,zpívat,tancovat a pít burčák takže nevím kdy a v jakém stavu se vrátím domů :-D Stoprocentně někdy pozdě v noci.

Přijemný pátek a užijte si víkend !!
Ennie

I shot at the sky.I'm stuck on the ground.

9. září 2012 v 19:30 | Ennie |  Diary
Zdravím :-)
Dnešek byla příjemná lenivá neděle ( víte, že neděle jinak nesnáším :-D ) plná Vampire diaries a kafe.
Co se týče včerejška :-D U té tety na chatě to bylo moc fajn :-) Kromě česání jablek a lezení po stromech a táboráku ( ten byl fakt luxusní, oheň metr vysoko :-D ) měla teta kýbl hlíny z nějaké řeky a my jsme si vždycky nabrali na bílý tác, propláchli ji a mezi tou hlínou jsme hledali české granátky !
Mě se podařil docela slušný úlovek, i když nijak moc speněžit to zatím nejde.Bylo mi řečeno že za 1kg bych dostala 100 000,-.No ale nasbírejte kilo kamínků o velikosti 1mm :-D
Mě a malou Verču to tak moc chytlo, že jsme si vzali ještě každá plnou flašku hlíny domů.
Na příští víkend k babičce mám co dělat :-D
Zítra mám školu do 16.15 :-/ No nadšená nejsem, ale co se dá dělat.
Dnes večer dávají Sám doma, páni na to se těším ,hrozně dlouho jsem to neviděla ! :-D

Přeju úspěšný začátek nového týdne :-)
Ennie

Video týdne #2 | 3. - 9. září

9. září 2012 v 19:05 | Ennie |  Video týdne
Původní děti aneb Klaus,Elijah,Kol,Finn & malá Rebekah.Takové malé shrnutí nejstarší pokrevní linie :-)I přes ty nejtěžší a nejsložitější chvíle v životě, je třeba najít v sobě víru bojovat.Jenže to hledání je taky boj.

7. září 2012 v 17:23 | Ennie |  Diary
15+ za můj dnešní slovník !

Tak jo, přeskočíme ty sladké rečičky o tom jak je to ve škole s přáteli úžasné a že nás čeká fajn víkend a přejdeme rovnou k věci.Jsem znechucená.Naprosto.Nejenže jsem si ten začátek školy malovala v moc růžových barvách, kdyby jen to.Ono je to o moc horší.Profesory nenapadlo nic lepšího, než se v pátek začít učit, takže já mám z dneška výpisky z pedagogiky přes celou stránku a z češtiny ani nemluvím.Místo pohodové hodiny tělocviku z Pátkem, na kterou všichni čekali jsme měli děsivně hroznou hodinovou přednášku o otm co nás čeká, co musíme umět, jaký to bude když to umět nebudeme, co všechno nám udělá a že omluvenky bere jenom když budeme umírat jinak ne.Dokonce nám řekl že menses holkám neomluví.Tak jako už on to někdy zažil ? Ví jaká to je bolest ? Motání hlavy ? Křeče v zádech ? No není on normální... Potom nám řekl že plavání on a Suchina už neučí a že jsou tam Babák a ještě nějaký nový učitel Turnovský.No bezvadný.Nejenom že nás vůbec neznají ( teda Babák ještě jaž-takž) ale ten druhej ... A víte co ? Na to plavání v prváku jsem srala a odkládala to a flákala se.Dobře mi tak.Ať trpím a stresuju se.Patří mi to.Krom tohoto všeho nám místo hudebky dali dneska na suplování děsnou svinikrávumegeru oproti které jsem byla tak centimetr malinká a celou hodinu se klepala a potila strachy že mě vezme k tabuli na příklady které jsem přes prázdniny samozřejmě zapomněla ( i když nedá se říct že bych je někdy nějak zvlášt uměla ale přeci jenom ) a ze kterých z 5 jsem měla 2 a to ještě stěží.Byla zlá,nepříjemná a i ty nejchytřejší dokázala u té tabule shodit.Mimochodem o spolužačce, která jí byla ukázat svoje výsledky prohlásila následující "Opravdu ? S těmihle znalostmi jste prošla prvním ročníkem ? No to se teda asi spletli" A tak jsem se 45 minut třásla strachy a nevěděla jestli mám zoufalstvím brečet,zvracet nebo se tomu radši smát.Přes celou tuhle hodinu mě přešla chuť na oběd a myslím, že na tuhle hodinu matiky nikdy nezapomenu.A dneska se mi nebude moc dobře spát.Jsem z té školy uplně zoufalá.Netuším jak dlouho vydržím fyzicky to vstávání a tu námahu přes den a zase vstávání.V pondělí do pěti, v úterý od sedmi do šesti, skoro dvanáctihodinová směna.Chci se už učit abych do toho nějak zajela a zvykla si ale když si vzpomenu co mě čeká a jaké to bude v zimě .. mám z toho docela hrůzu.Jediné co mě drží nad vodou je vidina Vampire diaries.Už to nemůžu vydržet.Jsem vyčerpaná, a potřebuju spát.Potřebuju klid a kokosové mléko od Müllera ( :-D )

Hlava padá, víčka klesají .. chce se ti spáát.

5. září 2012 v 19:08 | Ennie |  Diary
Ano, přesně tak se cítím.
Nemám v sobě sebemenší kus energie která by potřebovala ven.
Spíš bych potřebovala nějakou dostat dovnitř.Tři dny vstávání v 6.15 mi teda uuplně stačily.Teď by mohly zase být prázdniny co? :-D Ne, tak já bych uvítala kdyby už jsme se konečně někam pohli a začali se třeba už učit.Jenže my v té škole sedíme třeba tři hodiny a vlastně se nudíme a všichni stejně drtí Wifinu,což by mohli být doma na PC a vyšlo by je to pohodlněji.
Já jsem třeba dnešek ve škole strávila na AndroidMarketu kde jsem si stahovala plno her a aplikací.
Potom zase všichni profesoři budou chvátat že nestíháme, ale že by začali dřív to je nenapadne.
Uáá hrozně potřebuju ty Vampire diaries už.Začíná mi docházet trpělivost :-D
Jinak mi začínají písmenka skákat z řádku, potřebuju do postele :-D Myslím že mi bude dlouho trvat než si zvyknu.Ale tak zvykla jsem si každý rok, letos to nebude jiné :-)

Ten pocit po ránu když tě po dvou měsících vzbudí ten známý zvuk budíku ...

3. září 2012 v 19:09 | Ennie |  Diary
Tak tak :-D Upřímně, pokud následující článek bude pokračovat jen šiframi typu (cdbzucvgdsaxhgyb) už jsem to nevydržela a spím s hlavou na klávesnici ! Jestli jsem si někdy myslela, že se mi nechce vstávat, tak to nebylo absolutně nic proti tomu, jak šíleně se mi nechtělo vstávat dneska.Krom toho mi byla hrozná zima, protože než jsem usnula bylo mi vedro a všechno jsem ze sebe sundala,ale po zazvonení budíku jsem na sebe natáhla pyžamo,župan,deku,papuče a ta představa jít se oblíknout .. no nic pro můj žaludek :-D Ten jsem měla jako na vodě, stejně jako každý rok, takže jsem měla problém vypít i to kafe.Jen hodinu mi trvalo převlíknout se do oblečení a dopít to kafe :-D Pak ještě následovala ta část s česáním,líčením a takovým tím jestli mám všechno co potřebuju.Dobře, přejdeme k tomu co se dělo po vstupu do té *kroutí jí to i prstama u nohou* velevážené budovy.Žateckým holkám, které tam bývají první se přeplněním spozdil autobus, takže zatím jsem si povídala s Luckou ze čtvrťáku a šla jsem na návštěvu za Evičkou ( 2.L ).Když jsme obcházely školu, už jsem po cestě potkala první spolužačky takže další půlhodinu potom to šlo dokola "ahoj" jsem řekla tak třicetkrát :-D Pak začaly boje o nejlepší místa ve třídě :-D První lavice jsou poloprázdné, ale protože já ve předu taky sedět nechci a vzadu zas nevidím ( ani s brejlema co nosím :-D ) tak jsme se s Véjou, co s ní letos sedím domluvily a sedly si do druhé lavice ( Verča přijela dřív a když jsem došly do třídy už mi držela vedle sebe místo :-). Takže mám super přehled o tom co se kde děje a všude vidíme.No po oficialitách,pozdravení třídní jsme si řekly kdo kde byl na prázdninách ( i když pochybuju že to někoho z nás zajímalo :-D ) a pak nás okolo třičtvrtě na devět pustili domů.Já jsem šla s Eldou která měla ještě plno času do hudebky,kam jsem potřebovala.V hudebce vzduch na padnutí,davy rodičů s dětma jako každý rok.Po cestě jsme potkali Lenču, která si šla vyřídit rozvrh na housle.Co se týče mého rozvrhu na zpěv, tak zatím jsem si zabrala úterý v 16.50, ale nedošlo mi že mám v úterý sbor.To budu ještě řešit později :-D Ředitel uzákonil povinnou nauku pro všechny,tak mě Danča poslala dolů smlouvat s novou mladou učitelkou :-D Tak jsem jí řekla, že jsem dneska nastoupila do druháku a mám zaměření na hudebku a na nauku jsem dřív chodila, ke staré paní učitelce.Téhle nové jsem byla očividně sympatická, protože se na mě pořád smála,všechno mi odkývala a pokud se dostala do sporu s naší Dančou a ta na ní vyletěla tak se tomu ani nedivím :-D :-D No odpoledne mamka vařila svíčkovou,tak jsme se naobědvaly,koupily učebnice a pár věcí do školy a šly s tetou s její dcerou do restaurace U Krokodýla na celé odpoledne pokecat,probrat první školní den a odpočniout si po té lítačce ráno.Dala jsem si citronové pivo jako obvykle,do zad mi svítilo sluníčko a bylo mi krásně :-D Zítra večer má moje mamka výjimečně noční, jinak má celý týden dovolenou, takže vytáhnu spolužačku ze základky co bydlí naproti mě na noční cigáro a postěžovat si jaký máme katastrofální rozvrh ( my teda opravdu jo :/ ) Jen v pondělí máme do 16.15 a ještě ke všemu angličtinu, kterou mám tak ráda ale znechucuje mi ji profesorka.Ale stejně se těším na některé to učení, třeba na biologii, i když vím že je hodně těžká.Nechám se překvapit.A jaký byl první školní den u vás ? :-)

#16 | A jedeme dál ...

2. září 2012 v 17:57 | Ennie |  Week topic/Téma týdne
Konečně už nebudu nejmladší.
Na druhou stranu čtvrťáci nám nebudou říkat "naše miminka".
Přijdou nová.
Netěším se na ně :-D
Těším se na moje úspěchy v novém roce.
Na malé věci, ze kterých budu mít radost.
2.B
Jak úspěšně pokročím s mojí kariérou překladatelky v Bruselu.
Dobře, zas tak horký to není :-D
Ale ano v druháku mám tři cíle.
Našetřit si na řidičák do třeťáku.
Dodělat konečně to dementní plavání :-D
A mít vyznamenání.
Jsme druháci.
Jedeme dál.

Tímto přeji všem prváčkům ( a nejen jim ) úspěšný první den ve škole.Před 363 dny jsem se cítila stejně jako vy, věřte mi, že vím jaké to je,těšení i nějaký ten strach jsou na místě :-)

Status #3.2

2. září 2012 v 8:38 | Ennie |  Actually
Zdravím :-) Někdo by řekl, že poslední den prázdnin budu spát do dvanácti a hrůzou nebudu chtít vstát z postele.Ovšem já mám ze zítřka zase takový ten stresík, projevující se "tím pocitem" v žaludku :-D tak se mi moc spát nechce.Přemýšlím nad obyčejnýma věcma jako co na sebe,co sebou, v kolik vyjít a tak :-D No však to znáte.
---------------------------------------------------------
Abych se vyjádřila k pátečnímu kinu, i když jsme byli s Mikem trochu mokří a dost otrávení z toho počasí, tak Let's dance revolution byl přeci jen úžasný.Efekty,hudba i ta taneční čísla, se absolutně nedají srovnat s žádným z dílů před tím.Ten, kdo chytře prohlašoval že má i tento díl stejnou zápletku, by se měl na film podívat znovu, proto od předchozích tří dílů mi tento přišel dost odlišný.Ryan Guzman ( je fakt kus ! Nataly,koukni se! :-D ) a sympatická mi byla i Kathryn McCormick, která mi strašně,ale opravdu strašně připomínala Phoebe Tokin (re. Cleo Sertori - H2O, stačí přidat vodu).Hezky zpracovaná byla i hudba a celý soundtrack, který jsem stahovala včera nemá chybu ! :-)
---------------------------------------------------------
Mimochodem Kristýnka mě hodně inspirovala se svými "30 days meme", tak přemýšlím, že zkusím něco podobného, například všch 30 otázek zaměřených na jedno téma.Co říkáte na tento nápad, popřípadě napadá vás nějaké téma ? :-) Nataly, vím že tě zklamu, ale kaktusy neberu :-D :-D Vím, jaký máš krásný vztah s tím svým, ale přeci jen, mohlo by se to zvrtnout :-D

Demi.

2. září 2012 v 8:11 | Ennie |  Actually
Byla,je a bude vždycky semnou.Ať bude jakákoliv, její songy budou pořád stejně srdečné.Nedokážu ji přestat mít ráda, i když se pro mě - hodně změnila.Ať v ní chci vidět kohokoliv jiného, vidím v ní pořád tu malou Demi.♥