Březen 2012

Anglie >> 28.březen - 2.duben 2012

27. března 2012 v 18:02 | Ennie |  Actually
Zdravím :-) Tenhle týden a ten minulý,byly snad nejnáročnější v tomhle školním roce.
Slíbila jsem,že vám dám vědět jak jsme dopadli se sborem v Teplicích.Jsme druzí.Stříbrní ♥ :-)
Už mám snad všechno sbaleno,a zítra v 10:20 už budeme odjíždět od školy.Musím přiznat,že i když jsem se celou dobu strašně těšila,tak čím víc se to blížilo,tím jsem měla stresující pocity a nikam se mi odtud nechtělo.No nakonec jsem uznala,že do Anglie se zas hned tak nedostanu a že to přeci jen bude fajn.
Dneska ráno už jsem byla odhodlaná,s veselým pocitem odjet.Oj oj :-D Odpoledne se holky postupně začaly loučit a už se mi nikam nechtělo :-D
V deset jsme se sborem zpívali pro učitele k jejich zítřejšímu svátku.Jelikož jsme s holkama prostestovaly že zítra se to opravdu nehodí,tak to přesunuli k našemu potěšení na dnešek :-D
Bydlet budeme u anglických rodin v Oxfordu.Jsem zklamaná z toho,že Emma je v Los Angeles,to nepopírám.Přeci jen jsem v sobě pořád měla tu naději.Ale co mě ještě víc dostalo je fakt že 3.dubna v úterý,kdy už já budu doma,budem v Londýně na Oxford street DEMI ! Samozřejmě to je klasický zákon schválnosti,který u mně spolehlivě funguje,vždycky když to nejmíň potřebuju.

Ve čtvrtek má náš sbor plus Zvonky z Mnichova Hradiště jarní koncert u nás v ZUŠce a holky mí slíbily že na mě,na Štěpku a na Danušku která má angínu,budou myslet.Už teď se mi stýská, a i když jedu s těmi nejmilejšími z mojí 1.B,tak k holkám ze sboru,mám trochu jiný vztah.

Ano,tenhle článek je strašně zmatený,jsem ve stresu,už aby jsem stála pevnýma nohama někde v Londýně :-D

Mějte se krásně,ozvu se v úterý 3.dubna !

Ennie

Hektický týden 19.3. - 23.3. 2012

18. března 2012 v 19:11 | Ennie |  Actually
Jak jsem už říkala,tenhle týden je mimořádně nabitý a jiný nebude ani ten příští :-D Tak ať se daří ! :-)

Pondělí 19.března
------------------------------------------
Školu mám klasicky do 14.25 a potom se chystám s máti na Burzu knih do naší knihovny.Budou tam i gramodesky,časopisy,vyřazené učebnice,takže ledacos se tam bude dát sehnat :-) Potom jdeme na generální nákup do Tesca,protože všechny důležité věci nám doma došly :-D

Úterý 20.března
------------------------------------------
Ve škole musím být už v 7.15 :-/ V pátek nám odpadly dvě hodiny INT a tak si to v úterý prý musíme nahradit.Na výtvarce musím odevzdat svouji část prezentace kterou mám společně s Verunkou a Chludilkou.A místo korespondence máme valnou hromadu se všemi,kteří jedou do Anglie,takže šestou hodinu budeme probírat toto :-) A potom jdu na půl hodiny na sbor a potom si s Máchalem,Háňou a Dádou běžíme dopsat test z literatury.


Středa 21.března
------------------------------------------
Ve středu dostaneme známky z pedagogiky a máme plavání.Už tam bude Čtvrtek takže buď dostaneme záhul a nebo odstanu svůj 'jahodový týden' a plavat nebudu :-D Taky si musím sbalit kostým a věci na čtvrtek.
Čtvrtek 22.března
------------------------------------------
Se sborem jedeme soutěžit na festival do Teplic a odjíždíme už v 7.15. Evička přijede z Loun už v 5.30 a protože do školy by ji ještě nepustili,tak bude ráno u mě na snídani a do školy půjdeme spolu :-D Samozřejmě dám vědět jak jsme si vedly :-) Už se moc těším ! :-)


Pátek 23.března
------------------------------------------
V pátek už doufám,nebudu muset nic dělat.Na těláku začínáme hrát volejbal,takže už žádná gymnastika ani balet.Docela škoda,bavilo mě to :-D

In Restaurant | Los Angeles,CA | 15/3/2012

18. března 2012 v 18:49 | Ennie |  EMMA - Candids
• Ve čtvrtek byla Emma v restauraci Lemonade v Los Angeles.Emma je v LA kvůli natáčení filmu >The Bling Ring< takže nepočítám s tím,že by se do Oxfordu vrátila,i jen na pár dní,a to jsem si to tak hezky plánovala :-D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1) Jak se věci začaly pomalu vymykat kontrole

16. března 2012 v 19:53 | Ennie |  Special documentary of "Demi Lovato: Stay Strong"
Demi! Demi! Demi! Demi! ...

Kdybyste mi vzali hudbu, neměla bych důvod pro život. Pravdivý příběh. Hudba je to, co miluji dělat. A je to můj život. Jako by mi kolovala v žilách. Cítila jsem se - cítila jsem, jako bych se zrodila ke zpěvu. Jak dlouho myslíte, že trvá, než budete připraveni ? Půl hodiny ? Chtěla jsem být zpěvačkou už když mi bylo kolem čtyř, pěti. Chtěla jsem být další mladou hvězdou. Když mi bylo kolem sedmi let, vzali mě do Barney & Friends a tenkrát jsem se trošku přiblížila hraní. Demi ? Ano ? Máš hlad ? Um, teď ne.Chceš se najíst po setkání s fanoušky ? Jo. Před vystoupením ? Jo. Zrovna bych si něco dala - po vystoupením. Věříš v sebe a ve vystoupení ? Jo.

Můj první zlom přišel, když mi bylo čtrnáct a natáčela jsem Camp Rock pro Disney Channel. Byl to okamžik, ve kterém jsem věděla, že se můj život změní. Takže nemáš hlad ? Chceš, abychom šli ven a něco ti přinesli ? Ne. Nejsem hladová.

Jela jsem na turné s Jonas Brothers. Jedinkrát jsem jela na tour, byla to tour, tv show, film, album. Tour, tv show, film, album. Tour, tv show, film, album. A bylo to pořád se jen točit dokola. Něměla jsem žádný čas na odpočinek. A byl to určitý způsob vyrovnání se s tím. Jako bych to milovala. Byla to část, kdy se to stávalo bláznivé. A ne málo, chtěla bych říct možná ... trochu mimo kontrolu. Bylo to vyčerpávající. Bylo mi pokládáno tolik otázek, o které se bylo potřeba starat, a my se snažili se nad tím udržet. Doslova mě to přivádělo k šílenství.

Ještě nejsem připravená. Dobře.

Nejedla jsem a zvracela jsem a, víte, bylo to velmi obtížnése pokusit přestat. Měla jsem trošku strach, víte ? Myslím, že je tu určitý strach pokaždé, než jdete na jeviště. Zvláště, když víte, že budute na jevišti určitou dobu a nevrátíte se domů. Šla jsem rovnou do léčebny. Určitým způsobem to byl zázrak. Moji rodiče mě utěšovali a říkali : "Máme letadlo, které čeká na tebe, jestli budeš ochotná jet." A celou dobu jsem prostě myslela na "není nikam jinam, kam jít". Není tu nic jiného, co bych mohla udělat. Právě jsem ztratila všechno a potřebovala jsem pracovat, abych to dostala zpátky. Být jednou za ty roky, ale rodina, přátelé, fanoušci a všichni mě stahovali sebou a já nemohla být víc vděčná. Už je to rok a je to věc, o které bych měla přemýšlet. Moje rodina mě velmi podporuje. Jsou to nejneuvěřitelnější lidé, které znám. Už nebylo nic, co by mě porporovalo v mé kariéře. Miluju vás. Buďte požehnáni. Byla jsem naštvaná na rodiče. Byla jsem jako ... vy. Nešla jsem do léčebny, měla jsem vás. A oni byli jako to znám. Právě nenávidíš svět, ale potřebuješ pomoc. Disney příběh o léčení Demi Lovato. Osmnáctiletá pop star zrušila termíny svého tour a šla se léčit. Spor s tanečnicí na tour byl znamením, že potřebuje vyhledat pomoc. Zapsala se do střediska léčby z důvodu emocionální poruchy, se kterou se již delší dobu potýká. Není přesně znám její stav, ale její terapeut dodal, že se rozhodla přijmout vlastní odpovědnost za své činy. Když jsem se vrátila na pódium, cítila jsem, jako by se mě zmocňovaly obavy a dokončily, co jsem minulý rok začala. Po dobu turné jsme se cítila ... už rozhodně beru nic jako samozřejmost.

UNBROKEN TOUR. Lovatic pro život ! Jsme velcí fanoušci. Velcí fanoušci, velcí fanoušci. Jsem tak nadšená.

Poslední dobou, když výjdu na pódium, myslím, že předstírám, že je vše v pořádku, abych mohla dále pracovat, protože miluju koncertování. Věděla jsem, že když si dám něco na ruce, už to nebudu moci vrátit zpátky. Byla jsem ve stresu.T ak jsem pořád jen říkala, že je vše v pořádku. Bez hudby by bylo velmi těžké přežít a velmi, velmi těžké zůstat při vědomí.

Ahoj. Dobře. Rychlá změna ze včerejška. Můžeš odvést Nicky? Začínám první modlitbu tohoto tour. Drahý Bože, prosíme tě, dnes večer neděláme jen skvělé a nejlepší představení, ale požehnej našim nástrojům, hlasům, tanečníkům. Jen si pamatuj, je to tvé vstoupení. Dej znamení. Dobře. Přijmu veškerou bolest uvnitř těchto diváků, dnes večer se budou bavit. Poslední tour vystoupení bylo CAMP ROCK TOUR a to bylo před tím, než šla do léčebny, takže bude skvělé, vidět ji zdravou. To je to, co poslouchám.

Byly tu dny, kdy jsem nepřemýšlela, jestli to můžu udělat, ale teď jsem zdravá a to je ono. Zzávislost je závislost a snažíte se s tím žít do konce života a budou tu dny, kdy budete muset bojovat. Nemůžu říct, že jsem neměla v léčebně problémy. Nemůžu vám říct, že jsem v průběhu léčby neklesla níž. Nejsem perfektní. Tohle je denní boj, kterému budu čelit po zbytek svého života.

DEMI! DEMI! DEMI! DEMI! DEMI! DEMI! DEMI! DEMI!
Jsem moc vděčná ddlovato

Status #2.1

14. března 2012 v 22:24 | Ennie |  Actually
Pěkný večer :-)
Jelikož zítra jako obvykle brzy vstávám do školy,tak to vezmu tak nějak v rychlosti,pokud to půjde :-D
Protože jsem se sborem každou chvíli pryč,tak toho docela dost zameškám ve škole a sem tam okolo projde nějaká písemka,a upřímně - už jich moc nebude,protože známky se uzavírají 25.dubna,tak se učím hlavně na ty malé zákeřné písemky :-) Teď po prázdninách jsme dostali zabrat,uplně všeobecně ve všem.
Příští týden bude dosti hektický,ale to rozepíšu až přes víkend :-)
-------------------------------------------
Dneska byl takový divný den :-D Angličtina - tam jsem se nervovala s naší zpomalenou profesorkou jako obvykle,takže hned z čerstva po ránu jsem byla pěkně protivná :-D Náladu mi zpravil tělocvik! protože Suška přišla o dost pozdě.Následovala,dneska docela zajímavá psychologie a klavír,kde jsem ze sebe vymáčkla co se dalo :-D A pak už jen smrtící chemie s Patlou,to jsme psali nějakou písemku a nakonec nudný a dlouhý dějepis,kde jsme probírali nezáživné Jagellonce.Potom jsme šli na oběd ( zase řízky ! :-D ) a potom na plavání,takže mám na mozku vodu a pomalu slyším trávu růst :-D

Dobrou noc a úspěšný čtvrtek :-)
Ennie


Out with friend | Los Angeles | 13/3/2012

14. března 2012 v 22:12 | Ennie |  EMMA - Candids
• Teď pro změnu zase něco od Emmy :-) Je to zvláštní vidět její fotky z Los Angeles :-D Jsem v jejím případě zvyklá na Londýn :-D Em byla včera na procházce po LA s nějakým kamarádem :-) Moc jí to slušelo,ona je vždycky tak skvěle sladěná.Páni,už má zase tak dlouhé vlásky !

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Departs from LAX Airport | Los Angeles | 12/3/2012

14. března 2012 v 22:07 | Ennie |  DEMI - Candids
• Teď mám několik fotek z pondělka kdy Demi pro změnu odlétala z LA do Austinu v Texasu.Jsou to moc hezké fotky,na některých se Demi zase tak krásně směje,jako dřív.Když ji takhle vidím,vzpomenu si na "Sonny" :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arrives into LAX Airport | Los Angeles | 9/3/2012

14. března 2012 v 21:56 | Ennie |  DEMI - Candids
• Vím,že to tu zase zanedbávám,tak to musím doplnit takhle po večerech :-D Mám tu pár fotek z 9.března kdy Demi přiletěla na letiště LAX do Los Angeles,vypadala moc hezky :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Status #2.0

9. března 2012 v 22:27 | Ennie |  Actually
Hezký páteční večer :-)
Možná se divíte,že píšu v tak neobvyklou hodinu :-D Já sama se sobě taky divím :-D
Už se mi to blíží.Ještě sobota a neděle.Od pondělí jsem zase ve škole.Těším se .. na mojí půlku 1.Ba,na holčičky ze sboru,na některé paní profesorky a na pár předmětů.Ještě mi zbývá dopsat několik sešitů a upřímně - i když už bych to měla mít dopsané,neustále to oddaluju.Chybí mi kartičky na ODV a nemám nejmenší chuť starat se jaké to jsou.Nemám prezentaci na Vv.Tu nemám hlavně pro to,že nevím na kdy ji máme a o čem ji mám :-D Ve středu je plavání.Stres,chlór a nervy.
Potřebuju něco energického,co mě nakopne nevykašlat se na těch 14 dní školy než odjedu do té Anglie.
Potřebuju novou motivaci,nové plány a nadšené myšlenky.Nějak to ze mě přes ty prázdniny vyprchalo.Je to asi i tím,že jsem se za každou cenu snažila dostat z té rýmy a kašle a tak jsem třičtvrtě prázdnin strávila zahrabaná dece u televize a ten zbytek jsem prospala :-) Ty prázdniny mi už lezou na mozek.Péťo,otoč to,a odvez nás zpátky do Krnova,prosím !
Na každé vystoupení,si lakujeme nehty na modro,ladí nám to ke kostýmu ale je to i taková tradice.Narazila jsem v jedne nejmenované drogerii na užasný světlý odstín modré a chodím tam ten lak hypnotizovat :-D S kapesným musím vzhledem k současné situaci tady dost šetřit.
Hrozně se mi po těch ( nahoře ) jmenovaných lidech stýská.
•Rozmlouváme na ICQ s Evičkou.
•Jak jsme chodili spát v jednu ráno.•
•Jak Terka do půlnoci vyhrávala s reprákem.•
•Jak Lůca 4 hodiny telefonovala s policajtem.•
•Jak jsem si stěžovala že neuvidím seriály.•
•Jak jsme každý den prošly půl Krnova,než jsme došly k Duchovi.•
•Jak jsme s Háňou zmáčely sprchama celou koupelnu.•
•Jak jsme s Luckou seděly po tmě na záchodech a povídaly si.•
•Jak ležela Evička s nohama nahoře a já jí hrála Requiem na smrt.•
•Jak nám bylo pořád vedro.•
•Jak nás ráno budila Levná instituce.•
•Jak jsem jedla v jednu ráno jablko a Terka ho po mě dojídala.•
•Jak mě Evička přikryla třema dekama a držela mě tam.•
•Jak jsme dělaly kapesníkový atentát.•
•Jak jsme zjistili že Pražáci jsou vlastně moc fajn.•
•Jak jsme měli na pokoji největší bordel.•
•Jak jsme měly pořád žízeň a chodili do Hrušky nakupovat.•
•Jak jsem chodila s Terezkou na "jednu".•
A stovky dalších vzpomínek z Krnova,při kterých se mi krásně usíná a jsem na sebe hrdá že jsem teď tam,kde jsem.

Dobrou noc :-)
Ennie

Arrives back to The Ritz Hotel | New York | 7/3/2012

8. března 2012 v 16:02 | Ennie |  DEMI - Candids
• A hned na to je tu pár fotek když se vracela zpátky :-D Nebyla namalovaná,tyhle fotky se mi vždycky líbí víc,Demi vypadá krásně i bez makeupu :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaves The Ritz Carlton | New York | 7/3/2012

8. března 2012 v 15:57 | Ennie |  DEMI - Candids
• Krásné,i když poněkud upršené odpoledne.Mám pár fotek ze včera kdy Demi odcházela z hotelu Ritz v New Yorku.Vypadala moc hezky,mimochodem ty boty co měla si teď dost oblíbila,nosí je skoro všude :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová zpráva od Emmy | 6/3/2012

8. března 2012 v 10:55 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Emma zaktualizovala svoje oficiální stránky a napsala pár řádků fanouškům :-) Momentálně je v Los Angeles,ale já doufám,že do konce března se přesune zase do Oxfordu,těch půl roku jsem na ten můj zájezd do Anglie sice nečekala jen kvůli ní,ale kvetla ve mně naděje že bych ji tam mohla třeba potkat :-D Ovšem se současnou situací ta naděje dost vadne :-D

Ahoj lidi,
zrovna se balím do Los Angeles kvůli "Bling Ring".
Svůj třetí rok na Worcester College si přesunu (zařídím tak - nejsem si přesně jistá co tím myslela), abych neohrozila svoje studium ani roli ve filmu.
Jsem nadšená z příležitosti pracovat se Sofií, s níž uděláme, podle mého názoru, opravdu důležitý film. Je to pro mě trochu jako sen.
Tak, tohle je o mě aktuální zpráva!
Doufám, že jste všichni v pořádku.
S láskou Emma xx

The Today Show | Give your heart a break | 6/3/2012

8. března 2012 v 10:48 | Ennie |  DEMI - Veřejné akce
• Zdravím :-) Mám pro vás jedno video z Today Show,kde byla Demi v úterý a kde taky zazpívala.Demi je teď trochu nemocná a uplně ji neposlouchají hlasiky.Na tom,aby to zazpívala musela vážně dřít,sama vím jaké to je zpívat s nemocí,hrozně to člověká zmáhá.Klobouk dolů Dems :-)


In Oxford & Paris with William | 26/2/2012

7. března 2012 v 18:32 | Ennie |  EMMA - Candids
• Ohledně Emmy mám teď dvě fotky ještě z 29.února,kdy byla údajně vyfocena v Paříži a v Oxfordu se svým přítelem Willem.Em už má dokonce i culíček ! :-D

imagebam.com imagebam.com

Demi Lovato: Stay Strong - After show | Times Square | 6/3/2012

7. března 2012 v 18:27 | Ennie |  DEMI - Veřejné akce
• Demi po svém vystoupení na stanici MTV odpovídala na otázky svých fanoušků v After show v New Yorku.Doufám že budou nějaká videa,abychom se dozvěděli na co se jí fanoušci ptali :-) Demi vypadala ohromně,moc jít to slušelo !

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jsem zpátky doma :)

4. března 2012 v 15:43 | Ennie |  Actually
Zdravím ! :-)
Včera odpoledne jsem se úspěšně vrátila z Krnova,jsem ráda že jsem doma,protože jsem trochu nemocná a taky unavená ale myslím že bych si tam lékárnu našla a vrátila se zpátky :-D Bylo to úžasných 5 dní s mojimi beruškami,našimi profesorkami a Péťou,který nám všude chodil fandit a všude nás vozil :-) Hned nám tady navazují jarní prázdniny,takže celý další týden jsem doma.Poohlédnu se po nějaké jarní sezóně oblečení,obarvím si vlasy,dopíšu sešity a doléčím to nachlazení :-) Potom mě čeká 14 dní školy a 22.března jedeme se sborem soutěžit do Teplic,na to se taky moc těším,ovšem 28.března se konečně dočkám mojí milované Anglie ! Páni,nemůžu uvěřit že nám zbývá už jen 24 dní ! Vrátím se 2.dubna a potom už žádné plánované akce nemám ( teda doufám,že se zase nevyskytne něco,co budu muset organizovat z dne na den,jako se mi to letos často stává :-D )
Už se hrozně těším až vypukne takové to pravé jaro.Svěží vzduch,všechno zelené a barevné,první sluníčko.Konečně odhodím těžkou zimní bundu,kozačky,sněhule a čepice.Wow ! :-D

Ennie ;-D