COSMO China | February 2012 | Fotky + překlad

28. ledna 2012 v 19:20 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Teď pro změnu článek týkající se Emmy :) Emma se objevila v čínském časopisu Cosmo,konkrétně v únorovém čísle.Mám pro vás scany (upřímně,pokud nejste světový znalec čínského obrázkového písma,moc z nich nevyčtete :D ) a překlad,za který jsem moc vděčná Sarah.Pokud zrovna nespěcháte,najděte si čas na přečtení,ten rozhovor je moc zajímavý,Emma v něj zmiňuje i moje ( a samozřejmě její ) oblíbená města Paříž a Londýn a i její oblibu v kočkách :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Co pro vás znamená být ambasadorkou Lancôme?
Cítim se velmi, velmi poctěna. Vždy jsem byla obdivovatelkou této značky, a myslím si, že mnoho žen hledá právě takového ducha, s jakým Lancôme přichází. Samozřejmě, že jsou to ženské přitažlivosti, se kterými naprosto souhlasím: romantika, elegance, móda a modernost. Lancôme je naplněn francouzskými pocity, nesmírnou kreativitu a možnostmi s něčím začít. Jsem opravdu poctěna, že s Lancôme mohu pracovat.

Jaký máte ráda parfém?
Vůně květin jsou moje nejoblíbenější, cítím z nich energii. Například jasmín, růže apod. Momentálně zbožňuju Trésor Midnight Rose od Lancôme. Je to parfém vyrobený z květit a ovoce, tedy sladký a hřejivý. A jsem moc hrdá na to, že jsem se podílela na navržení jeho vzhledu, především barvy jeho lahvičky.

Narodila jste se v Paříži a na natáčení reklamy pro Lancôme jste se tam musela vratit. Jaké to bylo? Jaké jsou vaše charakteristiky toho, co je "nejvíc pařížské" a "nejvíc londýnské"?
Wah. Bylo to úžasné. V Paříži jsem se narodila, ale vyrůstala jsem v Londýně. Miluju obě tahle města. Život na londýnských ulicích a jeho akce jsou velmi zajimavé, je v něm nevyčerpatelná energie a živost. Paříž je velice romantická. Když se do ní vracím, mám vždy tenhle nostalgický pocit, třeba v Café de Flore, obchodě s knihami, u břehů Sieny. Mám je ráda a všechna ta místa se objevila i v reklamě. Myslím, že mám tu živou a zajímavou část Londýna i romantičnost Paříže.

Je zde spousta mladých dívek ve vašem věku, které se vámi budou inspirovat. Například, Emma si nechala ostříhat vlasy na krátko, vzala si černý klobouk a rudou rtěnku, a napodobí Vás. Máte nějakou radu, kterou byste měla pro dívky vaší věkové kategorie?
Myslím si, že dokud si udržíte svůj smysl pro hůmor a kreativitu, budete schopné mít smysl pro módu. Hlavní věcí je, aby to, co si vyberete, Vám bylo pohodlné, díky čemuž se můžete uvolnit. Když se budete cítit pohodlně, bude vám dobře. To jsou všechny moje módní rozumy.

Mnoho čínských dívek bere lásku jako život a lehce se v ní utopí. Vo vy? Jste romantická idealistka nebo k ní přistupujete opatrně?
Myslím, že láska je něco, co se dá velice těžko kontrolovat. Příjde ve chvíli, kdy ji nejméně očekáváte. Proto byste neměli lásku vyhledávat, pouze se připravte a buďtě na pozoru, až vás poctí svou návštěvou. Ale myslím si, že mít s někým opravdu dobré přátelství je taky hodně důležité a podstatné. Někdy i důležitější než láska.

Na co většinou mislíte na červeném koberci? Máte strach nebo jste vyděšená?
Ono je docela zajímavé o tomhle mluvit. Když procházím po červeném koberci, můj mozek je v jakési "kamenné" pozici, což je vážně divný pocit. Samozřejmě ale cítím i nějaké obavy. Abych byla upřímná, nikdy nekončící nadšení, shromážděné davy lidí apod., tohle vás donutí cítit se jinak, ale já se většinou soustředím na to, abych zdravila fanoušky a snažím se odpovídat na otázky médií.

Kdykoliv jste na červeném koberci nebo v televizi, jste vždy naplněna energií. Jsou nějaká tajemnství, o která se můžete se všemi podělit?
(Smích) Děkuji za kompliment. Podle mého názoru je důležité být sebejistá. Pouze ve chvíli, kdy se cítíte sebejistá, můžete působit více okouzlující a vyzařovat víc šarmu. Samozřejmě, že se ráda před takovými akcemi navoním, ona vůně mne pak obklopuje, což mám opravdu ráda. Díky tomu se pak cítím sebejistě.

Za čím si myslíte, že by měla žená jít, a na čem trvat?
Wah. Tohle je ale otázka. Myslím, že je důležetí, když víte co chcete, rozumíte tomu, čeho chcete dosáhnout a tvrdě se snažte jít za svým cílem. Ale pravé odhodlání něco udělat, získáme až ve chvíli, kdy to toho vložíme své srdce a zamilujeme si to, co děláme. Musíte si najít svoji cestu a ovládnout ji!

Pokud byste si mohla vyzkoušet být jinou ženou na 24 hodin, která by to byla?
Jestliže bych opravdu měla šanci být jiným člověkem, klidně i pouze na jeden den, myslím, že bych byla určitě britskou královnou. (Emma se otočila ke své manažerce, "Nejsou moje myšlenky divné?" A její manažerka odpověděla, "Ale ne. Podle mého názoru by jsi byla jako britská královna velmi milá a úspěšná!") (Smích) Chci si vyzkoušet, co by prožívala královna, co by dělala nebo jaký je to pocit, vyjít si s princem. Hádám, že je to určitě zajímavé.


Kdybyste se mohla vrátit zpátky v čase a změnit jednu věco, která by to byla?
Kdybych so mohla opravdu vrátit do minulosti, neměnila bych nic, protože věřím v to, že chybami se člověk učí a díky nim se můžeme posunout kupředu.

Jakému typu muže neodoláte?
Nejsem zaměřená na určitý typ, ale měl by mě umět rozesmát, tedy mít dobrý smysl pro hůmor, to je pro mě velmi důležité.

Jaký typ ženy je podle vás více okouzlující?
Žena, která je silná, věrná a důvtipná. O takové bych si myslela, že je přitažlivá.

K jaké věci v přírodním světě byste se přirovnala? Například, k nějakému oblečení, nápoji či kresbě? Nebo zvířeti?
Kočka! Kočky mám doopravdy ráda. Myslím, že máme hodně společných charakteristik. Každopádně, kočka, všechny druhy koček.

Pokud byste mohla být hostující redaktorkou COSMO, jaké téma a o co byste se podělila s mladými čtenářkám?
Wah. Jestli by se mi opravdu naskytla tak vzácná příležitost, chtěla bych dívkám napsat o kráse, která je uvnitř. Často je to krása přicházející v módě.

S kým byste chtěla zajít na večeři?
Shakespeare. Myslím, že je příliš tajemný. Napsal tolik skvělých děl, ale o jeho životě víme jen velmi málo. Vážně by mě zajímalo, odkud čerpal tolik inspirace, díky níž napsal tak poutavé práce.

Chtěla/chcete vyrůst rychle nebo ne? Proč?
Jsem na tom tak, že bych nejraději žila v jednom okamžiku. Nedychtím po tom vyrůst, nebojím se toho, ale nic se neodehraje rychle, proto žijme okamžikem.

Jaké jsou vaše profesní sny? Jsou nějací herci nebo režiséři, se kterými chcete pracovat? A je nějaká role, kterou byste obzvláště uvítala?
Opravdu bych chtěla pracovat s režiséry Baz'em Luhrmann'em, Guillermo Del Toro, Richard'em Curtis'em a Darren'em Aronofsky (Černá labuť). A z herců by to byli Philip Seymour Hoffman a James McAvoy. Ráda mám také Cate Blanchett a Helen Mirren. A především bych chtěla hrát v jedné ze Shakespearových her, jakožto Julie nebo Ofélie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama