Leden 2012

Stačil mi iba jeden pohľad

30. ledna 2012 v 15:29 | Ennie |  Diary
Pozrela som sa do tých okien a dverí.Možno to niekedy tak nevyzerá a niekedy skôr ja vyzerám že by som tam už nevliezla,ale chýba mi to.Nie stále,iba keď si spomeniem.

Ako sme stále frflali na telesnú.
Ako sme mali katastrofálne obedy v jedálni,ale neskutočne sme sa na nich zasmiali.
Ako sme neznášali odpoledné vyučovanie.
Ako sme boli v júni mŕtvi na schodoch před školou a čakali kým nás pustia.
Ako na matike zvyčajne nikto nič nechápal a všetci boli unudení.
Ako sme nemali radi dejepis a zemepis,lebo sme mali hroznu učiteľku.
Aký po nás bol bordel keď sme mali desiatu.
Ako keď sme písali testy z angličtiny,sme boli rozsadení a ja som vždy radila tým zúfalcom okolo mňa.
Ako sme mali vždy prvú hodinu v najvyššom poschodí.
Ako sme sa v decembri skoro prizabili na ľadovej ceste do jedálne.
Ako sme mali telesnů od 7 a Tina vždy prišla v pyžame a ešte spala.
Ako sme boli o francúžštinu hladný a v automate nič nemali.
Ako sme mali stôl medzi dverami a volali sme to Bufet.
Ako som vravela že už chcem vypadnúť.Že neznášam tých ľudí tam.Že už ma tam nikdo viac neuvidí.
Ako sme ku konci 9. mali všetci uplne iné hodnoty.
Ako na nás začalo dopadať to,že o dva mesiace už neprídeme do školy ako domov.
Že už to nikdy nebude ako pred tým.
Že už sme iní.

Čas od času si spomeniem,že nie všetko bolo dobré,ale nie všetko bolo zas až tak strašné.Veď som tam bola 9. rokov.Tý ludia boli ako moja rodina.Niekdy som zo zúfalstva ako ma všetci štvali plakala,chcela som preč.
Väčšinou si to,čo všetko ste mali uvedomíte,až kým to stratíte.Nehovorím,že sa tam chcem vrátit.To nie.Mám dalšiu rodinu.Moju 1.B.No oni tiež boli moja 1.B a nie je ľahké na všetko tak rýchlo zabudnúť.Ani nechcem.Chcem mať pekné spomienky na prvú velkú vec,ktorá mi dala do života toľko skúseností.

Ennie

COSMO China | February 2012 | Fotky + překlad

28. ledna 2012 v 19:20 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Teď pro změnu článek týkající se Emmy :) Emma se objevila v čínském časopisu Cosmo,konkrétně v únorovém čísle.Mám pro vás scany (upřímně,pokud nejste světový znalec čínského obrázkového písma,moc z nich nevyčtete :D ) a překlad,za který jsem moc vděčná Sarah.Pokud zrovna nespěcháte,najděte si čas na přečtení,ten rozhovor je moc zajímavý,Emma v něj zmiňuje i moje ( a samozřejmě její ) oblíbená města Paříž a Londýn a i její oblibu v kočkách :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Co pro vás znamená být ambasadorkou Lancôme?
Cítim se velmi, velmi poctěna. Vždy jsem byla obdivovatelkou této značky, a myslím si, že mnoho žen hledá právě takového ducha, s jakým Lancôme přichází. Samozřejmě, že jsou to ženské přitažlivosti, se kterými naprosto souhlasím: romantika, elegance, móda a modernost. Lancôme je naplněn francouzskými pocity, nesmírnou kreativitu a možnostmi s něčím začít. Jsem opravdu poctěna, že s Lancôme mohu pracovat.

Jaký máte ráda parfém?
Vůně květin jsou moje nejoblíbenější, cítím z nich energii. Například jasmín, růže apod. Momentálně zbožňuju Trésor Midnight Rose od Lancôme. Je to parfém vyrobený z květit a ovoce, tedy sladký a hřejivý. A jsem moc hrdá na to, že jsem se podílela na navržení jeho vzhledu, především barvy jeho lahvičky.

Narodila jste se v Paříži a na natáčení reklamy pro Lancôme jste se tam musela vratit. Jaké to bylo? Jaké jsou vaše charakteristiky toho, co je "nejvíc pařížské" a "nejvíc londýnské"?
Wah. Bylo to úžasné. V Paříži jsem se narodila, ale vyrůstala jsem v Londýně. Miluju obě tahle města. Život na londýnských ulicích a jeho akce jsou velmi zajimavé, je v něm nevyčerpatelná energie a živost. Paříž je velice romantická. Když se do ní vracím, mám vždy tenhle nostalgický pocit, třeba v Café de Flore, obchodě s knihami, u břehů Sieny. Mám je ráda a všechna ta místa se objevila i v reklamě. Myslím, že mám tu živou a zajímavou část Londýna i romantičnost Paříže.

Je zde spousta mladých dívek ve vašem věku, které se vámi budou inspirovat. Například, Emma si nechala ostříhat vlasy na krátko, vzala si černý klobouk a rudou rtěnku, a napodobí Vás. Máte nějakou radu, kterou byste měla pro dívky vaší věkové kategorie?
Myslím si, že dokud si udržíte svůj smysl pro hůmor a kreativitu, budete schopné mít smysl pro módu. Hlavní věcí je, aby to, co si vyberete, Vám bylo pohodlné, díky čemuž se můžete uvolnit. Když se budete cítit pohodlně, bude vám dobře. To jsou všechny moje módní rozumy.

Mnoho čínských dívek bere lásku jako život a lehce se v ní utopí. Vo vy? Jste romantická idealistka nebo k ní přistupujete opatrně?
Myslím, že láska je něco, co se dá velice těžko kontrolovat. Příjde ve chvíli, kdy ji nejméně očekáváte. Proto byste neměli lásku vyhledávat, pouze se připravte a buďtě na pozoru, až vás poctí svou návštěvou. Ale myslím si, že mít s někým opravdu dobré přátelství je taky hodně důležité a podstatné. Někdy i důležitější než láska.

Na co většinou mislíte na červeném koberci? Máte strach nebo jste vyděšená?
Ono je docela zajímavé o tomhle mluvit. Když procházím po červeném koberci, můj mozek je v jakési "kamenné" pozici, což je vážně divný pocit. Samozřejmě ale cítím i nějaké obavy. Abych byla upřímná, nikdy nekončící nadšení, shromážděné davy lidí apod., tohle vás donutí cítit se jinak, ale já se většinou soustředím na to, abych zdravila fanoušky a snažím se odpovídat na otázky médií.

Kdykoliv jste na červeném koberci nebo v televizi, jste vždy naplněna energií. Jsou nějaká tajemnství, o která se můžete se všemi podělit?
(Smích) Děkuji za kompliment. Podle mého názoru je důležité být sebejistá. Pouze ve chvíli, kdy se cítíte sebejistá, můžete působit více okouzlující a vyzařovat víc šarmu. Samozřejmě, že se ráda před takovými akcemi navoním, ona vůně mne pak obklopuje, což mám opravdu ráda. Díky tomu se pak cítím sebejistě.

Za čím si myslíte, že by měla žená jít, a na čem trvat?
Wah. Tohle je ale otázka. Myslím, že je důležetí, když víte co chcete, rozumíte tomu, čeho chcete dosáhnout a tvrdě se snažte jít za svým cílem. Ale pravé odhodlání něco udělat, získáme až ve chvíli, kdy to toho vložíme své srdce a zamilujeme si to, co děláme. Musíte si najít svoji cestu a ovládnout ji!

Pokud byste si mohla vyzkoušet být jinou ženou na 24 hodin, která by to byla?
Jestliže bych opravdu měla šanci být jiným člověkem, klidně i pouze na jeden den, myslím, že bych byla určitě britskou královnou. (Emma se otočila ke své manažerce, "Nejsou moje myšlenky divné?" A její manažerka odpověděla, "Ale ne. Podle mého názoru by jsi byla jako britská královna velmi milá a úspěšná!") (Smích) Chci si vyzkoušet, co by prožívala královna, co by dělala nebo jaký je to pocit, vyjít si s princem. Hádám, že je to určitě zajímavé.


Kdybyste se mohla vrátit zpátky v čase a změnit jednu věco, která by to byla?
Kdybych so mohla opravdu vrátit do minulosti, neměnila bych nic, protože věřím v to, že chybami se člověk učí a díky nim se můžeme posunout kupředu.

Jakému typu muže neodoláte?
Nejsem zaměřená na určitý typ, ale měl by mě umět rozesmát, tedy mít dobrý smysl pro hůmor, to je pro mě velmi důležité.

Jaký typ ženy je podle vás více okouzlující?
Žena, která je silná, věrná a důvtipná. O takové bych si myslela, že je přitažlivá.

K jaké věci v přírodním světě byste se přirovnala? Například, k nějakému oblečení, nápoji či kresbě? Nebo zvířeti?
Kočka! Kočky mám doopravdy ráda. Myslím, že máme hodně společných charakteristik. Každopádně, kočka, všechny druhy koček.

Pokud byste mohla být hostující redaktorkou COSMO, jaké téma a o co byste se podělila s mladými čtenářkám?
Wah. Jestli by se mi opravdu naskytla tak vzácná příležitost, chtěla bych dívkám napsat o kráse, která je uvnitř. Často je to krása přicházející v módě.

S kým byste chtěla zajít na večeři?
Shakespeare. Myslím, že je příliš tajemný. Napsal tolik skvělých děl, ale o jeho životě víme jen velmi málo. Vážně by mě zajímalo, odkud čerpal tolik inspirace, díky níž napsal tak poutavé práce.

Chtěla/chcete vyrůst rychle nebo ne? Proč?
Jsem na tom tak, že bych nejraději žila v jednom okamžiku. Nedychtím po tom vyrůst, nebojím se toho, ale nic se neodehraje rychle, proto žijme okamžikem.

Jaké jsou vaše profesní sny? Jsou nějací herci nebo režiséři, se kterými chcete pracovat? A je nějaká role, kterou byste obzvláště uvítala?
Opravdu bych chtěla pracovat s režiséry Baz'em Luhrmann'em, Guillermo Del Toro, Richard'em Curtis'em a Darren'em Aronofsky (Černá labuť). A z herců by to byli Philip Seymour Hoffman a James McAvoy. Ráda mám také Cate Blanchett a Helen Mirren. A především bych chtěla hrát v jedné ze Shakespearových her, jakožto Julie nebo Ofélie.

M.Jones 2011 | Outtake

28. ledna 2012 v 19:07 | Ennie |  DEMI - Photoshooty
• Ahojky :) Mám tu jednu novou fotku z photoshootu od M.Jonese,který Demi fotila pro časopis Seventeen. ( Celý shoot najdete TADY. ) Fotka je moc hezká,jako všechny ostatní :)

imagebam.com

Status #1.8

25. ledna 2012 v 17:31 | Ennie |  Actually
Zdravím !! :)
Dneska opět žádné novinky nejsou.U Emmy to ještě chápu,ta má myslím na Oxfordu co dělat,ale ráda bych viděla nějaké fotky Dems z nějaké akce nebo třeba i obyčejné candids.Poslední dobou Demi vymetá jen samé večírky,to mě docela mrzí.
Dnešek byl takový normální :D První hodina byla angličtina.To jsme probírali to samé co už jsme jednou dělali se suplem takže jsme to uměli a mezitím bylo školní hlášení.Ředitelka nám oznamovala že včera za ní byla jedna studentka,která jí přiběhla říct že venku ji obtěžoval nějaký chlap,měl úchylné řeči a chtěl ji zatáhnout do auta.Popsala jeho samotného i jeho auto a prý se má okolo nenápadně pohybovat policie,pro případ,že by se znovu objevil.Běhal mi z toho mráz po zádech.
Druhou hodinu jsme měli tělocvik,ale já jsem necvičila.Potom psychologie,to jsem dojídala svačinu jako vždy :D Následoval klavír,kde jsem jakž-takž zahrála co jsem měla,protože dneska jsme byli jenom 3.Hanka je nemocná a Barča nejspíš taky.Potom jsme místo Patly a její chemie měli literaturu.A nakonec to byla pedagogika která to uzavřela a byla i docela zajímavá :) Na oběd jsme měli svíčkovou s brusinkama.Bylo to výborné :) A dneska jsem neplavala.Oni měli skákat šipku,jenže první půlka skočila placáky a ta druhá,to byli ti ignoranti co skákali pořád po nohou a nevěděli co po nich Suchopárová chce :D
Zítra mám lidovku,těším se :)

Příjemný čtvrtek,Ennie

Status #1.7

23. ledna 2012 v 16:52 | Ennie |  Actually
Dobré odpoledne:)
Pondělí.Co k němu říct ? :D Pondělky jsou takové normální,utahané,klidné.
Dnes ráno jsem teda měla značné potíže se vstáváním,ostatně na to nemusí být pondělí,to já mám běžně každý den :D.Očekávaně jsem celou literaturu prospala,pedagogika byla vcelku dobrá,četli jsme odpovědi na úkoly,které jsme dostali.Konkrétně to bylo svými slovy zapsat co si myslíme že je Svědomí a Morálka.Potom jsme měli klavír,ten byl v pohodě,dvě hodiny ODV,ale jednu hodinu jsme se váleli ve třídě protože v dramaťáku nacvičovala 4.C na maturák a tu druhou jsme hráli hru s velmi originálním názvem "Kdepak je paštika" xD
Nejlepší na dnešku byla asi fyzika.Barča si utírala piercing v pupíku,Ája jednotku Watt nazvala Wolf :DD Eliška si poměřovala svoje bicepsy,Zuzka spala a já s Dančou jsme se dvě hodiny vytrvale,praly,pošťuchovaly a smály se.Naše fyziky stojí za to;D

Příjemné úterý,Ennie

J-14 Magazine | February 2012

23. ledna 2012 v 16:40 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Zdravím :) Dneska žádné stěžejní novinky nejsou,mám tu pouze několik scanů z únorového čísla časopisu J-14.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Michael Franti & Spearhead

22. ledna 2012 v 18:34 | Ennie |  Co mě zaujalo

On je neuvěřitelný ! Tolik plný optimismu,radosti ze života.Jeho songy jsou uplně obyčejné,stejně tak jako on a vkádají do mě tolik nadějí.V jeho klipech se střídají nejobyčejnější lidé v ulicíc měst.On a jeho kytara.Tolik energie a radosti z maličkostí.

Hey,Hey,Hey

#15 | Nevinnost

21. ledna 2012 v 18:40 | Ennie |  Week topic/Téma týdne
Tiché bubnování deště na parapet.
Šumění letního vánku na poli.
Tichoučká melodie z miniaturní krabičky,na níž se točí baletka.
Vzdálený pláč novorozených miminek v porodnici.
Proud myšlenek malých dětiček.
Innocence

Prvních 14 let.
Prsty něžně přejíždějící po klavírních klapkách.
Hlasivky opatrně se chvějící.
Vůně čerstvě posečené trávy,ranního vzduchu a levandulové pěny do koupele.
Letní večer.
Innocence

Volnost.
Touha po budoucnosti.
Byt v nějvyšším patře.
Balkón se zapadajícím slunce.
Energie letního rána.
Pocit štěstí.
Nevinnost

EnnieNerozoberaj, lebo rozobereš a potom nedáš do kopy.

21. ledna 2012 v 18:03 | Ennie |  Diary
Pěkný večer:) Takovýhle pořádný článek jsem nepsala už ani nepamatuju :D Pokaždé to jsou statusy typu co dělám,co nestíhám a jestli žiju,ale abych napsala nějaký smysluplný a delší článek .. nene.Jsem holt bordělář xD Začala bych počasím,které si neustále dělá co chce.Včera ráno bylo skoro 10 stupňů,odpoledne byla ledová vichřice a dneska sněží a sněží,že venku není vidět na krok ! :D Vsadím se,že sněžit bude ještě někdy v březnu.V pondělí se nedostanu z domu a dostanu sněžné prázdniny.Ne,že bych nechtěla,ale nehodí se mi to.Tak dost o počasí :D Když jsem tady oxidovala naposledy,slíbila jsem vám,že vám povím,jaké bylo to nahrávání v lidovce.Dopadlo to myslím si skvěle ! Ríša je úžasný ohledně aparatury a vůbec všeho okolo,takže vše šlo hladce až na občasné zaskřípání kabelů.Původně jsme měli teda jet do studia v Bílině,no nebyl čas,protože všechno jsme museli stihnout dokud tam nikdo nebyl a navíc Danča měla spoždění takže jsme začali až v deset.Měla jsem nazpívat dvě písničky,ale nakonec si produkce "Česko zpívá" zavolala že chtějí jen jednu a tak ve finále to byla Unfaithful od Rihanny.Celkově z tohoto týdne byl čtvrtek nejlepší.I když středa byla taky super,protože na plavání jsme měli Babáka který nám ( v mezích ) dal volno a tak jsme po pár kotrmelcích,pádech a skocích do vody začali vodní bitku,která spočívala v tom,že já s Terkou jsme seděli Verunce a Terce na ramenou a snažily se jedna druhou shodit do vody,přičemž holky dole se snažily vzájemně tu druhou potopit:D Ale ani úterý nebylo nejhorší.To byl sbor a dozvěděla jsem se že Patla mi dala jedničku z chemie :D Vůbec celkově jsme byli teď všichni nějak zaměření na známky,protože včera se uzavíraly.Nakonec první pololetí prváku projdu se čtyřma trojkama.První z matiky,kterou jsem nikdy nechápala,nechápu a ani chápat nikdy nebudu:D.Druhá z češtiny,protože paní B. má velice zvláštní způsob známkování diktátů a testů z litery a ty dvě posledny z psychologie a pedagogiky,což teda musím uznat že jsem se na některé testy a zkoušení vykašlala protože toho učení jsem měla už plné zuby :D Takže tak,aby jste měli nějakou představu no :D Nevím kdy se tu zas takhle ukážu,abych byla schopná napsat delší článek,takže se zatím budete muset spokojit se statusy na rychlovku ;)

Ennie

Sarah McLachlan - BlackBird

Harry Crowder 2011

21. ledna 2012 v 16:45 | Ennie |  EMMA - Photoshooty
• A jako poslední věc za uplynulý týden mám nové fotky z photoshootu od Harryho Crowdera.Jsou moc pěkné !
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sada fotek k 'Rouge in Love' + malé info

21. ledna 2012 v 16:37 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Kampaň Rouge in Love,od fancouzské značky Lancôme,která se skládá z 24 odstínů laků na nehty a rtěnek,bude mít i svůj kratičký film,který bude trvat 60 sekund a na starost si ho vezme Adria Petty,která se podílela i na klipu Countdown od Beyoncé.Song k filmečku nazpívaly dvě zpěvačky z dua Brigitte,které je ve Francii hodně populární.Klip by měl spatřit světlo světa 1.února a natáčelo se v prostorech New Yorku a Paříže ! To bylo jen takové menší info a k tomu mám pro vás pár fotek,které tu ještě nemám :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bop Magazine | February 2012 | Scany

21. ledna 2012 v 16:23 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Demi září na titulní straně únorového vydání amerického časopisu Bop Magazine,mám pro vás 5 scanů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at Heathrow | London,UK | 15/1/2012

21. ledna 2012 v 16:20 | Ennie |  EMMA - Candids
• Teď tu mám tři fotky z minulé neděle,kdy Emma odlétala z letiště Heathrow v Londýně.Usmívala se a moc jí to slušelo :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dvě nové fotky z 'The Perks...'

21. ledna 2012 v 16:15 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Pěkné,zasněžené,sobotní odpoledne.Začnu dvěmi novými fotkami z Emmina filmu The Perks of Being a Wallflower.Na obou fotkách je Emma s Loganem Lermanem a na té druhé je s nimi ještě i herečka Mae Whitman.

imagebam.com imagebam.com

Omluva,zběsilost a jedno upozornění.

21. ledna 2012 v 12:51 | Ennie |  Actually
Takže za prvé se hrozně omlouvám ( vím,už po kolikáté ) že jsem se tu na to zase vykašlala.Však víte,škola.Tenhle týden se uzavíraly známky,já doháněla co se dalo a na blog jsem neměla ani pomyšlení.
Dnes všechno doženu,napíšu konečně pořádný článek a prosvětlil se i celý blog.
Hrozně nám podražili internet a mamka se rozhodla že si ho objedná od jiné firmy.Nevím kdy ani jak dlouho nebude fungovat než se to přepojí,ale pro jistotu jsem se pojistila dopředu.Lay je na únor a i když na někoho možná působí i trochu jarně,ten pravý jarní to ještě není ;)

Ennie

Leaves The Standard Hotel | West Hollywood,CA | 15/1/2012

17. ledna 2012 v 18:00 | Ennie |  DEMI - Candids
• Následují candids z neděle,kdy Demi opouštěla hotel a šla ke svému autu.Náladu na focení neměla,připadala mi taková smutná a naštvaná,ale upřímně - kdo by chtěl mít v neděli za zadkem bandu paparazzi ?!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

scany z časopisu Seventeen | February 2012

17. ledna 2012 v 17:43 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
• Zdravím :) Mám pro vás scany z únorového vydání Seveteenu,o kterém už tu byla řeč a pro který Demi fotila moc pěkný photoshoot !

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Status #1.6

16. ledna 2012 v 19:33 | Ennie |  Actually
Zdravím:)
Omlouvám se,že jsem se přes víkend neozvala,ale chtěla jsem si odpočinout ode všeho.
Novinky s Emmou i Demi doplním zítra odpoledne,dneska už na to nějak nemám náladu :D
O víkend jsem kromě dloouhého vyspávání a válení se v posteli nic moc užitečného nedělala :D V sobotu mi Niky barvila hlavu,jak jsem psala,takže mám teď vlásky á la Hayley Williams a jsem z toho uplně unešená !
Dnešní den se vlekl v nafouknuté atmosféře jako každé pondělí,s občasným zábleskem štěstí ( v mém případě dramaťák 4 a 5 hodinu a večer Cesty domů,které bohužel startují povánočně až 6.února ) takže momentálně žádný záblesk naděje v pondělé a ve středu.Ne.Brhelová si prostě počká.Však já jsem zvyklá ( :D )
Zítra dostaneme známky z matiky a chemie.Jsem strašně zvědavá,jestli jsem fakt na matiku tak tupá,jak to vypadá nebo jsem se překonala xD pak máme výtvaru,korespondenci,hudebku a sbor♥

Tak ádios,Ennie

Status #1.5

13. ledna 2012 v 19:46 | Ennie |  Actually
Krásný páteční večer !
Ačkoliv je dnes pátek 13.,mě se zatím ( musím zaklepat ) nic nešťastného nestalo a dokonce jsem s celým uplynulým týdnem spokojená ! Mám za sebou zkoušení z pedagogiky,pololetní práce z matiky,hudebky a velký test z dějepisu a INT ,přehrávky,koncert v ZUŠce a mnoho dalšího :D
Koncert byl včera a opravdu moc se vydařil,přišla ohromná spousta lidí,všichni jsme měli úspěch a až na pár občasných zaváhání nikdo nic moc nepokazil.
Příští čtvrtek nejdu celý den do školy,protože budu nahrávat písničky,které se budou posílat do nějaké soutěže.Hrozně se na to těším ! Určitě vám dám vědět jak všechno probíhalo :)
Přijela se na mě taky podívat moje bývalá spolužačka Nikola,takže sobotu strávím s ní a v neděli se budu nejspíš učit.Niky studuje kadeřnici,takže mě bude stříhat a barvit mi hlavu.
Tenhle týden byl,co se týče písemek a zkoušení hodně náročný,takže si myslím dopřeju zasloužených 12 hodin spánku :D Abych se ještě vyjádřila k Demi a Emmě,tak Dems to na udílení PCA neskutečně slušelo,ty oranžové šaty byly úchvatné a to jemné líčení se mi na ní taky hrozně líbilo :) Emma dál pracuje pro Lancôme,kde má veliký úspěch a samozřejmě jí to přeju :)

UŽIJTE SI VÍKEND ! Ennie

People's Choice Awards 2012 | Nokia Theatre,LA | 11/1/2012

13. ledna 2012 v 19:27 | Ennie
Teď mám fotky ze středy,kdy se konaly letošní ceny PCA.Demi moc gratuluji ! Demi byla nominovaná v kategorii Favorite Pop Artist,kterou s přehledem vyhrála a porazila tak Beyoncé,Lady Gagu,Katy Perry a Rihannu.Jsou tu fotky z červeného koberce,kde demi pózovala s cenou,potom fotky po příjezdu ( ty oranžové šaty se mi moc líbí,Demi vypadala nádherně ! ) a ještě jedna fotka s Ashley Greene !