Listopad 2011

Status #0.8

30. listopadu 2011 v 18:03 | Ennie |  Actually
Zdravím :)
Dneska mám nějaký ten čas tak jsem to tu oživila novými candids Emmy a rozhodla jsem se taky o sobě napsat pár stručných řádků :D
Školu teoreticky řečeno zvládám docela dobře :D V tělocviku máme povinou gymnastiku,takže chodím domů zničená s nataženými svaly,jelikož naše učitelka nám vytahuje nohy a ruce jako na baletu a absolutně necítím nohy.
Na malíčcích a palcech mám puchýře od trénování na klavíru a ze všeho toho učení už mám před očima mžitky :DD
Takže opravdu všechno dobré :D Ne,ale opravdu jsem si zlepšila matematiku,se kterou teda bojuju už od září,takže jsem za to ráda :)
Zítra mám velkolepě pořádaný a očekávaný Vánoční koncert se sborem,takže vůbec nevím kdy se dostanu domů,píšu písemku z dějepisu a dostanu známku z hudebky.A mám sborové uvolnění takže přijdu o poslední hodinu psychologie ! ;D Ádios,Ennie.

Procházka po Covent Garden | London,UK | 26th November

30. listopadu 2011 v 17:48 | Ennie |  EMMA - Candids
Páni po takové dlouhé době nové fotky Emmy ! Jsou ze soboty,26.listopadu kdy byla Em na procházce po parku Covent Garden v Londýně.Vypadala moc hezky ! :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zažila jsem dvě století, dvě tisíciletí, ekonomickou krizi, přežila jsem třikrát konec světa a to mi ještě není ani 18 xD

27. listopadu 2011 v 13:29 | Ennie |  Diary
Překvapení ? Už jste mě tu nečekali ? Nebo jste se vzdali nadějí ? :D Ne,opravdu,jsem se vám chystala oznámit,že jsem neumřela už včera,ale spala jsem u babičky.Tak jsem tu dneska,v poněkud vánoční a euforické náladě,cosi očekávající a sama vlastně ani nevím co xD V pátek jsem byla s kamarádkou nakupovat vánoční dárky,včera jsem dělala hromadu úkolů a dneska jsdu s tou samou kamarádkou na rozsvícení stromečku.Pokud to někoho zajímá,je tu letos Marek Ztracený a 5 Angels... no opravdu mi udělali radost,když jsem se celý rok modlila za Tomáše Kluse nebo někoho .. podobného xD No,každopádně rozsvěcení i odpočítávání vám natočím a vložím sem,i když předpokládám že jako každý rok se jim to povede až na po třetí :D Nějaká dobrá duše,která můj blog sleduje už nějakou tu dobu,si možná pamatuje jak jsem truchlila za Soňou,která mi v seriálu Cesty domů umřela.To byl začátek června,teď jsme na začátku prosince a tady Týnka vám určitě potvrdí že už nemám proč truchlit,i když Soňa byla Soňa.A abych se taky nějak rozpovídala o těch třídních schůzkách,které byly minulou středu.To jsem byla ve škole prakticky 11 hodin.Od sedmi ráno do šesti večer a mezitím jsem měla samozřejmě pitomé plavání a ještě z něho jsme šly s holkama zpátky do školy.Moje vzorná matka tam měla být v 17.00 a byla tam už v půl páté :D V šest se otevřely dveře naší učebny,vyšli rodiče a moje matka s neutrálním výrazem ve tváři,který si mlčky držela až do té doby než jsme vyšli ven :D Já už jsem se připravovala a nejhorší a psychika si zase zapracovala ale nakonec,až na to,že jsem dostala trochu přednášku o 3- z matiky a 3ce z češtiny jsem zjistila že u plavání není díkybohu známka ale jen značka a že mi si mě chválí profesorka hudebky.Takže nakonec to taková hrůza nebyla i když si myslím,že je pořád lepší být připravená na nejhorší než počítat s kdovíjakým výsledkem a potom dostat ledovou sprchu :D A z toho vyplývá i moje týdení nepřítomnost zde,protože jsem se systematicky,dokola učila a učit se budu i dál,takže takovéto obden sáhodlouhé vyprávění nejspíš nebude :D Song,který jsem dneska vybrala si opravdu poslechněte,ta dívčina má ohromný talent !

Ennie

Melanie Amaro - The world's greatest

Tři nové fotky

27. listopadu 2011 v 13:23 | Ennie |  EMMA - Photoshooty
Ještě mám tři nové fotky k Emmě.První je z časopisu Seventeen ( tenhle photoshoot se mi moc líbil a i mezi vámi se těšil velké oblibě ! ),druhá pro časopis Elle a třetí je stills Rona a Hermiony z první části Relikvií smrti :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

UNBROKEN TOUR 2011

27. listopadu 2011 v 12:46 | Ennie |  Actually
Chtěla bych vám oznámit jednu věc týkající se Demiiných koncertů v rámci její Unbroken Tour.Se školou to neskloubím a stovky fotek,které se obden objeví z nových a nových koncertů absolutně nestíhám přidat.

Koncerty i fotky z nich samozřejmě sleduju,ale na to,abych poukládala okolo 700 fotek a všechno to nahrála na imigebam,nemám čas a upřímně - když přijdu v pět ze školy,tak ani náladu.Tenhle týden jsme psali velké písemky,měli jsme třídní schůzky a dolaďovali připravy na Vánoční koncert se sborem,takže jsem na blog opravdu neměla chuť.

Všechny novinky tu budou dál,jen ty fotky z koncertů musíme oželet.Pokud by to někdo nevyhnutelně nemohl přenést přes srdce,vždycky včas najdete všechny fotky na DLD.COM ;)


With Logan Henderson

27. listopadu 2011 v 12:32 | Ennie |  Twitter
Skoro po týdnu vás zdravím ! :) Mám pro vás krásnou fotku Demi na které je s Loganem Hendersonem,což je člen kapely Big Time rush.


imagebam.com

Přesně v tento den,loňského roku ...

21. listopadu 2011 v 16:38 | Ennie |  Actually
DNES,21.LISTOPADU 2011 UPLYNULO PŘESNĚ 365 DNÍ,NEBOLI 1 ROK OD ZALOŽENÍ TOHOTO BLOGU !
DDLovatoCZ jsem založila v né zrovna dobré době,pár dní po tom,co Demi nastoupila na léčení do Timberline Knolls.Prvních pár týdnu toho byly plné noviny,ale potom to ustálo.Demi měla konečně klid a paparazzi dali pokoj.
Jenže tady stále muselo být něco,kvůli čemu sem lidi rádi chodí,kometují články a zajímá je to.Proto jsem tu udělala poloviční místo Emmě Watson.Samotný blog o ní bych s tímhle neutáhla a takhle mi to vyhovuje.
A protože nechci být ten "studený čumák" založila jsem rubriku Deník,kde je všechno z mého života.Díky tomuto blogu jsem poznala plno skvělých lidí včetně Mary,Natálky a Barušky .

ROK 2011 BYL PLNÝ RADOSTI Z VAŠÍ NÁVŠTĚVNOSTI A ZÁJMU,TĚŠILO MĚ A STÁLE MĚ TĚŠÍ PŘIDÁVAT ČLÁNKY KDYŽ VÍM,ŽE TU NA NĚ ČEKÁTE A I KDYŽ ZAČÁTKY BYLY TĚŽKÉ A I TEĎ TO NĚKDY DOHROMADY S PRVÁKEM MOC NEJDE DOUFÁM,ŽE VÁS NEZKLAMU A 21.11 2012 BUDU PSÁT DALŠÍ ČLÁNEK K DRUHÝM NAROZENINÁM !

VŠECHNO NEJLEPŠÍ DDLOVATOCZ !!!

Premiéra filmu My Week with Marylin | London,UK | 20th November 2011

21. listopadu 2011 v 15:26 | Ennie |  EMMA - Veřejné akce
Zdravím !
Včera večer se konala v Londýně slavností premiéra filmu o životě Marylin Monroe,kde si hlavní roli střihla Michelle Williams,My Week with Marylin.Jak už jsem zmiňovala,Emma tu hraje Lucy,kostymérku Marylin.Emmě to hrozně moc slušelo,moc se mi tam líbila,jen je škoda.že jsou ty fotky tak hrozně potagované.imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Status #0.7

20. listopadu 2011 v 18:32 | Ennie |  Actually
Vážení.,tak zdrbaná jako dneska už jsem nebyla ani nepamatuju :D Ve středu jsem si šla v klídku domů,předemnou 4 dny volna.A ejhle .. volno "v čudu" :D Ve čtvrtek jsem sháněla ve městě ještě nějaké věci do školy,v pátek jsme byli na té návštěvě jak jsem psala a včera jsem ráno mrzla na Farmářských trzích a odpoledne se vláčela po Olympii.A dneska ? Dneska jsme slavili moje úterní narozeniny,protože kdo ví,kdy v úterý přijdu ze školy a navíc jsou všichni v práci.Tak jsem si v pátek trošku připila,pochybuju že to ze mě dodneška vyprchalo a dneska jsem to ještě dorazila bujarým přípitkem :D To byla jediná pozitivní věc dneška.Jinak jsem se plácala v úkolech,asi desetkrát jsem řekla že mě to už nebaví a že s tím praštím.A nakonec jsem asi před hodinou skončila s výsledkem "všechno hotové".Učit se literaturu nebudu ani náhodou,protože to už bych opravdu nezvládla.S Dany jsme se domluvily,že zítra budem skládat básničku o naší matikáře Patle,takže výsledek výám sem určitě zveřejním :D Ve středu mě čekají třídní schůzky,tak mi držte palce :D

Ennie
Btw: Je mi zima xD

Elle | Česká Republika | Prosinec 2011

20. listopadu 2011 v 17:45 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Emma se objevila dokonce už i V NAŠÍ ELLE ! Časopis seženete skoro všude,stojí kolem 100Kč.Moje mamka si Elle,Moje psychologie a časopisy tohoto typu kupuje takže očekávám že mi Elle s Emmou přinese domů tento týden :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další nově zveřejněné fotky z různých dílů HP

20. listopadu 2011 v 17:33 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Dneska je tu například Hermiona ve svém pokoji z Prvních Relikvií,malý Ron,strhaný Lucius Malfoy,Hermiona,Ron a Harry před Komnatou nejvyšší potřeby ve chvíli,kdy do ní zakopli zničený diadém a ona bouchla pod nátlakem zložáru,Fleur ve svatebním,promo fotku Ginny a spoustu dalších :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A SPECIAL NIGHT WITH DEMI LOVATO | 16 & 18 November 2011

20. listopadu 2011 v 17:23 | Ennie |  DEMI - Veřejné akce
Tak jsem se k blogu nakonec dostala až dneska :D Mám tu pro vás vás fotky z prvních dvou koncertů Demi z jejího aktuálního "Unbroken Tour" 2011.První koncert se konal ve středu,16.listopadu ve Fox Theatre,Detroit,Michigan.Demi zazpívala nějaké starší písničky i skoro všechny nové.Jsem ráda že si to koncertování tak užívá ! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A tady jsou fotky z pátku,18.listopadu,kdy Demi vystupovala v MGM Grand Theater,Mashantucket.Dems měla zas jiné oblečení,ale i tak vypadala skvěle :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Malé info ;)

19. listopadu 2011 v 8:31 | Ennie |  Actually
Zdravím:)
Moc se omlouvám že jsem tu včera nebyla.Byli jsme na návštěvě a trošku se nám to protáhlo ( lehká bolest hlavy xD ) a dneska se tu objevím až večer,protože za chvíli jedeme do Teplic,oslavit moje nadcházející narozeniny.

Novinky večer ;)

Ennie

Další fotky ze svatby Tiffany Thornton a Christophera Carneyho

17. listopadu 2011 v 9:18 | Ennie |  DEMI - Veřejné akce
Předvčírem jsem vám sem dala dvě fotky z Tiffaniné svatby,dneska mám pro vás zbytek.Demi tam byla v doprovodu Willmerra ( můj názor,že se mi nezdá,se nezměnil xD ) a všechny fotky jsou moc pěkné :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další várka nově zveřejněných fotek ze všech dílů Harryho Pottera

17. listopadu 2011 v 9:01 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Krásné ráno,které si doufám vy všichni co máte volno uživáte.A pokud máte volno i zítra,jako například já :D Užijte si ho stejně dobře jako to dnešní.
Mám pro vás docela dost různých fotek z různých dílů HP.Na první je nová promo fotka Hermiony z první části Relikvií,pak je tam také promo Harryho z Vězně z Azkabanu,promo Draca Malfoye a Brumbála z Tajemné komnaty,taktéž promo Rona a Xenofiliuse Láskoráda,Hermiona s Viktorem Krumem a další :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nejlepší na koupání je moment,když vyndáte špunt a udělá se vám vír .. xD

15. listopadu 2011 v 18:12 | Ennie |  Diary
Zdravím:) Pokud si někdo myslel,že už se tu neobjevím a už nikdy vám nenapíšu nic pozoruhodného ze svého života,muhaha .. spletl se :D Uznávám,že do Deníku už jsem nic nenapsala pěkně dlouho,tak to dneska chystám napravit.Taky se moc omlouvám mým sbéčkům,které nejspíš nenavštěvuji tak často,jak by chtěli.Momentálně mi nejvíc času zabírá opravit si trojku z matiky,kterou nejspíš budu mít napsanou na lístečku ze třídních schůzek.Dnešek byl stejný jako každé úterý.K už tak unuděné náladě mi nepřidává ani hustá mlha,která už tu je od pondělí a ať už je ráno,odpoledne nebo večer - není vidět na krok.Úterky jsou strašné už jen tím,že první dvě hodiny za sebou je matematika a chemie a na oba dva tyto předměty máme jednu střeštěnou,příšernou profesorku.Následují dvě hodiny výtvarné výchovy,která je sice dobrá v tom,že si kreslíme prakticky co chceme,protože učitel jede podle hesla "volnost nade vše" ale když za 10 minut napatláte něco na čtvrtku,s čím se on spokojí,co pak máte dvě hodiny dělat že ? :D Většinou si zajdeme do automatu na kafe a procházíme se jen tak po škole,ovšem venku mrzne a ve škole se stále otevírají dveře ze všech stran,takže fakt topícího topení v celé škole není nic platný,je tam zima jak v Rusku.Tímpádem jsem seděla dvě hodiny na židli,nudou jsem se mohla ukousat,všichni byli ospalí a učitel se zakmknul v kabinetě a celé dvě hodiny tam zůstal :D Po těchto čtyřech únavných hodinách jsme měli hudebku,kde jsem se musela trochu probrat,protože jsme psali velkou písemku,na kterou jsem se včera učila,takže si myslím,že dopadně dobře.A nakonec jsme měli korespondenci.Naše profesorka je v nemocnici tak máme na suplování takový hodný záskok.Paní,která pravidelně přichází o 20 minut později a o 15 muinut dřív nás pouští :D Před korespondencí jsme si zašli s Hančou do jídelny na oběd a pár minut po zvonění jsme se nepatrně vplazily do třídy,kde byli jen holky,takže uplná pohoda :D A odpoledne jsme měli zkoušku sboru,kde nám to navzdory nepříjemnému počasí šlo absolutně skvěle,takže alespoň něco pozitivního na dnešním dni.Když odbočím od školy,Demi to na svatbě Tiff moc slušelo,všechny družičky vypadaly skvěle a moc se mi líbilo,jak to bylo sladěné do fialové barvy.Taky pátrám po tom,jestli Emma zůstane na Oxfordu celý semestr v kuse,nebo bude mít nějakou přestávku.Byla bych strašně šťastná kdyby tam vydržela ještě na přelom března a dubna,protože se stále zvyšují moje šance že tam na ni narazím.I když s mým štěstím .. :D A na závěr bych vám chtěla poděkovat na návštěvnost v uplynulém týdnu,která byla opravdu úžasná ! <3

Ennie

Anthony Hamilton - Dear life


Demi chytla kytici na svatbě Tiffany Thorton !

15. listopadu 2011 v 17:16 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
13.listopadu,tedy v neděli,se konala svatba Deminy kamarádky a kolegyně ze seriálu "Sonny with a chance" Tiffany Thorton.Demi chytila kytici,ovšem neobjevila se ani fotka,ani žádná jiná zmíňka.A tak jsem dneska čistě náhodou pátrala po WeHeartIt a po Twitteru až jsem jednu úžasnou fotku našla ! ;DA jako bonus mám pro vás fotku Tiff a všech jejích družiček !

Nová fotka z MWWM a z Oxfordu

15. listopadu 2011 v 17:05 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
S novinkami to vypadá poněkud bledě,což se znatelně projevilo i tady.Dneska se díkybohu objevily dvě nové fotky.První je stills z My Week with Marylin a druhá je candid Emmy z Oxfordu,ovšem neznámo kde a neznámo kdy.Posnažím se to zjistit :)
imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: O vzdělání na základní škole

13. listopadu 2011 v 16:31 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Dneska mám pro vás video,kde se Emma rozpovídala o jejím vzdělání na základní škole.Emmino povídání jsem pro vás přeložila,za anglický originál děkuji jako vždy WatsonUncensored ! :)

"Byla jsem hodně vzdělaná.Můj táta mi zaplatil velmi dobrou školu,ale víte,když se naši rozvedli,neměli jsme peníze.Můj dárek k narozeninám byla školní uniforma a penál.Myslím,že to je jeden z důvodů.proč pro mě vzdělání tolik znamená.Je to proto,že táta si opravdu nemohl dovolit posílat mě do té školy,v té doby,kdy nebyli peníze.A tak jsem tolik dřela,aby táta věděl,že si tu školu zasloužím,že to umím ocenit a aby na mě byl pyšný.A pořád to dělám."

Status #0.6

12. listopadu 2011 v 8:35 | Ennie |  Actually
Dobré ráno :) Konečně je víkend ! Tenhle týden byl opravdu hodně náročný,vzhledem ke komplikované
rodinné situaci jsem byla od úterka do včerejška sama doma,takže kromě učení a zkoušení na koncerty,které se blíží,jsem ještě uklízela,ve čtvrtek už jsem nouzově musela zapnout pračku a starala se o našeho papouška.Takže teď už nejspíš chápete proč jsem neměla na blog ani pomyšlení a včera jsem v 8 večer usnula jako zabitá :D Nastavila jsem taky nový kabátek,protože včera se docela dost brutálně ochladilo a ve tři odpoledne byl venku 1 stupeň.Tak aby jsme tu neměli modrou ale teplejší předvánoční červenou ;D 23.listopadu mě čekají první třídní schůzky,ze kterých abych pravdu řekla kdovíjak uchvácená teda nejsem :D zarazila mě čeština,ze které jsem na základce perlila,jelikož za dvě chyby v diktátu a jednu chybějící čárku jsem dostala za 4 ..Každopádně jsem ráda že mám zase dva dny volna,i když je nejspíš zaplním děláním úkolů a dopisováním zápisů .. xD

Ennie