Červenec 2011

HIATUS | 18.7. - 29.7. ( 1.8. ) 2011

17. července 2011 v 18:23 | Ennie |  Actually

Zdravím,zdravím x)
Věřte,že se mi to nepíše lehko a už jsem na to dopředu upozorňovala.
Zítra v půl šesté ráno odjíždím na Šumavu,konkrétně do jedné vesničky ke Klatovům.
Jezdívám tam každé léto od svých tří let a ač jsem se letos vzpírala a okatě jsem dávala najevo,že se mi tam opravdu nechce,nic jsem nezmohla,takže to tam budu muset 11,respektive 14 dní přežít.Všichni mi budete moc chybět,moje úžasná affs.Při troše štěstí a při tom,že moje teta půjde už prvního srpna do práce,se vrátím v pátek,29.Což se ale při mojí smůle nejspíš nestane,ale můžeme doufat !! :)
Věřím,že Skyscraper se udrží v předních příčkách na iTunes,jsem na Demi moc pyšná! A doufám,že Emma si to v Kalifornii užije.

Až,se vrátím,čeká Vás zbrusu nový layout,s tématikou končícího léta,plno fotek a tak povídky.Jednorázovka z názvem
"Není to tak,jak se zdálo" a jelikož jsem včera dopsala šestou kapitolu a jsem v půlce sedmé,v premiéře uvedu i mnou dlouho psanou a opečovávanou povídku "A few years later". Mimochodem,rozpracovanou mám i jednu ve slovenčině.
UŽIJTE SI ZBYTEK ČERVENCE A PROSÍM,NEZAVRHNĚTE MĚ,JÁ SE VÁM VRÁTÍM ! :D

VAŠE Ennie xx

On the Bus | LAX Airport | Sunday,17.7.2011

17. července 2011 v 13:54 | Ennie
A dneska ráno chytli fotografové Emmu na letišti LAX ( Vím,tohle letiště je zvykem spíš u Demi :D ) v Los Angeles.


See Deathly Hallows with friend Derek Blasberg | Saturday,16.7.2011

17. července 2011 v 13:44 | Ennie |  EMMA - Candids
V sobotu,tedy včera se byla Emma podívat na Relikviích smrti s jejím známým Derekem Blasbergem.Jak Em tak nervózně komusi volá,tak jsem si říkala jestli neměl hoch spoždění :DD Jen škoda že jsou ty fotky potagované.

Titulní stránky světových časopisů

17. července 2011 v 13:31 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Emma na titulkách světových časopisů,poslední je z Venezuely a to fotka je opravdu kouzelná :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Shopping | SoHo | 14.7.2011

17. července 2011 v 13:28 | Ennie |  EMMA - Candids
Emma byla 14.července na nákupech v New Yorku a podle všeho sháněla sluneční brýle :)

Rozhodující není,kam vás lidé pošlou,ale kde vy sami nakonec skončíte.Tak tedy Finite Incantatem !

15. července 2011 v 17:44 | Ennie |  Diary

*Mírné odkašlání* Zdravím.Já vím že čekáte,že budu vyprávět.Vlastně budu,ale ne moc obsáhle.Od včerejška mě totiž pronásleduje pocit,že jsem v tom kině "cosi zapoměla".Kus .. nejspíš sebe xD Já vím,všechno hrozně moc proživám,když já si nemůžu pomoct,hrozně mě to dostalo.Velkolepější už to ani být nemohlo,a upřímně řečeno,kdyby nebylo epilogu měla bych v sobě malinkatou jiskřičku naděje,že vše bude možná,někdy pokračovat.Jo,jenže pár minut za titulkem "O 19 let později" se všechna moje naděje vypařili kamsi.Ale já tady nechci vyprávět o tom jak se teď celé noci převaluju v posteli,uraženě truchlím za Harrym a na každého jsem protivná.S tím by jste mě asi nepochválili x).Tak začnu tím,že my jsme byli tři a z každé strany si sednul jeden velký chlap,navíc ten vedle mě se pořád vrtěl,takže jsme tam byli jako sardinky :D.Terka vytrvale šustila pytlíkem s chipsama,Marek,ten se nejspíš snažil splynout se sedačkou,protože jsem si ho během filmu ani nevšimla xD a já v kuse žmoulala kapesník,po dvaceti minutách už trošku vyždímaný a černý od řasenky.První scéna,která mě dojala,byla smrt Severuse Snapea.Nikdy bych nevěřila,že mi ho bude tak líto a že mi u jeho umírání potečou slzy.V zápětí následoval výčet jeho vzpomínek,na které se Harry díval v myslánce,obraz jak uplakaný Severus sbírá ze země už mrtvou Lilly Potterou,to už jsem viděla rozmazaně,jelikož jsem si pořád šmátrala kapesníkem pod brýle a snažila se utřít slzy a nerozmazat si oči :DD Pak,když jsme se s Terkou krapet uklidnily,přešla další chvíle filmu,následovaná smrtí Freda Weasleyho a Rona,který se nad ním ubrečený sklání ( už jen když se Harry blížil k Weasleyům jsem v sobě potlačovala pocit bezmocně zařvat ) Opět další minuty filmu,než jsem zahlédla dveře do Tajemné komnaty a v tu dobu už jsem pomalu nadskakovala ze sedačky v pozici "teď to přijde" a přišlo 'to' když jsem to nejméně čekala :DD Ale,tím to bylo snad to nejhezčí,nejromantičtější a nejúžasnější,na co jsem bezmála deset let čekala.A pak ke konci přišel okamžik,kdy Harry s pocitem úlevy že je po všem,kráčel po Velké síni a naproti mu přišli Ron s Hermionou držející se za ruce,a chvíle,než Harrymu došlo,co vlastně vidí :DD A ještě stovky záběrů,ze kterých se mi tajit dech a srdce se mi zastavovalo.Byl to jednoznačně nejlepší film celé série,s tisícovkou efektů,zvuových záběrů a nezaměnitelnou hudbou od Alexandra Desplata.
I když jsem tam část sebe nechala,byla to ta stará dětská,která uvolnila místo pro tu novou,jenž chce začít nový život.
Finite Incantatem

Ennie xx

Alexandre Desplat-Statues | Harry Potter and the Deathly Hallows 2 |

Emma 'On the set" of Deathly Hallows

15. července 2011 v 16:45 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Objevila se jedna fotka ( ne zrovna dvakrát kvalitní xD ) ale přesto úžasná z natáčení Relikvií smrti.Jedná se o cénu v Lasturové vile u Billa a Fleur,kam se trio spolu s Dobbym a Griphookem přimistílo po útěku ze sídla Malfoyových.

imagebam.com


IT ALL ENDS

14. července 2011 v 9:17 | Ennie |  Diary

Dnes,je čtrnáctého července 2011.Co bych řekla před takovými .. pěti lety ? Nebo před dvěma roky ? Že je to obyčejné datum.Bezvýznamné.Ohoho to bych se šeredně spletla.Devatenáctého listopadu jsem vkročila do kina se vstupenou na první část.Tehdy jsem si řekla,že do kina půjdu zas,až .. až to vše zkončí.A dnes je právě ten den.Všechno končí.Pro mě je tenhle den,jeden z nejvýznamějších v životě.K těm dnům patří den,kdy jsem se dozvěděla,že se mi narodí milovaná sestřenice,den kdy mě přijali na střední školy,den,kdy jsem tak toužila vidět Superstáristy a to se mi 15.12.2010 splnilo a především noc z 30. na 31. května 2011,kdy jsem mohla naposledy v životě být opravodou součástí 9.B.

Knihu Harry Potter a Kámen mudrců,jsem dostala k narozeninám,když mi bylo devět.A 22.listopadu,to bude sedm let.Tehdy,jsem to vnímala jako pohádku,chtěla jsem být chytrá jako Hermiona,vtipná jako Ron a odvážná jako Harry.O pár let později,jsem začala dospívat,a spolu se mnou i hlavní trio,natáčel se Fénixův řád,bylo mi skoro třináct,a přestávala jsem být dítětem.Pak následovalo jako smršť složité období do patnácti let,a tam jsem teď.Tenhle rok,je pro mě obrovský převrat.Ukončila jsem základní školu,rozloučila se s lidmi,které jsem vídala 9 let,den co den.V září nastupuji do prváku,tam na mě čeká 32 lidí,o kterých nemám ponětí,jací jsou.A především mi zkončí milované filmy HP.

A tímto článkem bych vlastně chtě říct,že i když jedna kapitola mého života zkončila,další se začíná.Daniel Radcliffe,Ruper Grint a Emma Watson,mě provedli dětstvím,dospíváním a teď je na čase,abych se rozletěla a pokračovala ve vytváření sebe sama,mé osobnosti a mého dalšího života,který je předemnou.
Oni mě vždy inspirovali,vedli dál,v nejtěžších chvílích,pro mě byly knížky HP obrovskou oporou a útěchou.
Navždy zůstanou !

A posledními slovy,bych chtěla vyzvat všechny fanoušky Harryho Pottera,kteří si největší překvapení a velkolepé finále nechali na dnešek.Vezměte si s sebou přátele,zásobu kapesníků,po cestě si kupte 'kýbl' popcornu a užijte si to,jak nejlépe můžete.Nechte se unést okamžikem polibku Rona a Hermionu,na který jsme čekali bezmála deset let a radujte se z Harryho vítězství nad Vy-Víte-Kým.
Dnes,je to už opravdu naposledy!

Ennie xx

On the Air | Video

14. července 2011 v 8:36 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Z pořadu s Ryanem se objevilo i video,Demi je tam úžasná :))


" On Air with Ryan Sceacrest " | 12.7.2011

14. července 2011 v 8:25 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Při přiležitosti premiéry svého singlu byla Demi v rádiu u Ryana Sceacresta,o kterém jsem vám říkala,že u něj měl premiéru Selenin song "Who says".Jsou zlatí !!

imagebam.com

On Dinner tih Brittany Snow | L.A.,CA | 11.7.2011

14. července 2011 v 8:22 | Ennie |  DEMI - Candids
Dneska začnu Demi.V pondělí byla Dems na večeři s kamarádkou herečkou Brittany Show,která se často objevuje ve společnosti třeba Vanessy Hudgens nebo Ashley Tisdale.Moc jí to slušelo !! :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chceš-li poznat člověka v jeho skutečné podobě, musíš ho přistihnout ve chvíli, kdy si je jistý, že ho nikdo nevidí

12. července 2011 v 20:04 | Ennie |  Diary


Zdravíčko :) Tak jsem se,ač s větší časovu mezerou xD konečně dostala k tomu,o něčem tu popovídat.Dneska jsem měla opravdu nabitý den.Ráno v devět se pro nás zastavila mamčina kamarádka a zašli jsme na snídani do McDonald's.Povím vám,takhle jsem se ráno ještě nikdy nenajedla :DD Povětšinou si třikrát usrknu kafe,ukousnu "něco" co se zrovna válí na stole na talíří,vezmu věci a letím do školy.Jenže teď jsou prázdniny,tak si ty snídaně budu užívat x).Potom jsme se vydali do knihkupectví poptat se po učebnicích ( a já jsem se snažila nenápadně vypařit a učíst aspoň kousek z HP-Filmová kouzla ) Pak se mi pomalu začala tenčit peněženka,protože při slevách které tu teď panují a mých výrocích *ooo mami podívej* a *jéé mami koukni* nebo *tak to absolutně musím mít* se ani nenadějete a peníze jsou fuč :D Pak když jsme odpoledne došly domů,jsem zuřivě roztrhala igelit na časopisu Film Stage a celá uchvácená vyndala maxi plakát Tria který býl uvnitř.Fotku vám vložím zítra a jen nakousnu,že mám plakát Ewy Farne z jejího koncetu a ten měří na výšku 54cm.Tenhle HP je ještě přibližně o 12cm větší ! :) Zarytí fanoušci jako já by si tohle číslo rozhodně neměli nechat ujít ! :) A jak se vám líbí Skyscraper ? Musím říct,že jsem měla včera troošinku obavy.No dnes ráno se mi potvrdilo,že jsem absolutně neměla proč je mít.Z té písničky jde tolik energie a je tak procítěná ( a chytlavá ! ) .. je to prostě Demi.To třeba říkám,když se mě někdo zeptá proč mám tak ráda zrovna Demi a Emmu.Protože ony dělají všechno tak procítěně,Em tak hraje,Dems tak zpívá.Chovají se hrozně srdečně k fanouškům a vůbec ke všemu okolo :D Mimoto .. dneska je úterý :D Prakticky středa .. a po středě je čtvrtek a ve čtvrtek .. mě porazí :D Kdybych se v pátek neozývala ( což by bylo vzhledem ke čtvrteční události velice nepravděpodobné ) tak jsem to v tom kině nevydržela a něco se tam se mnou stalo :D V tom případě,by se měl kontaktovat Marek nebo Terka,ale to,jestli i oni zůstanou bez následků je taktéž trochu otázka :D HAHAHA .. teď by jste se měli smát xD Samozřejmně v pátek tu budu s čerstvými zážitky z posledního dílu Harryho Pottera :)
Alelůja

Ennie xx

James Morrison feat. Nelly Furtado - Broken Strings

Emma on Regis & Kelly show | 12.7.2011

12. července 2011 v 19:34 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
S těmi pořady se opravdu roztrhl pytel,chudák Em :D
Tentokrát mám video a jednu fotku z pořadu Regis & Kelly,kde byla Emma dneska.

imagebam.com


Emma signaturing her fans | Outside The Late show with David Letterman | Monday,11.7.2011

12. července 2011 v 19:29 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
A jsem tu zase :D Tentokrát s videem a fotkami Em.Ve videu se podepisovala fanouškům a zapózovala fotografům a odtud jsou i fotky.Bylo to včera 11.června a Emma měla namířeno do The Letterman Show :)
Deathly Hallows part 2 | New York premiere | New York,USA 11.7.2011

12. července 2011 v 18:17 | Ennie |  EMMA - Veřejné akce
Omlouvám se,já vím,že jsem to slíbila na odpoledne :D
New Yorská premiéra proběhla v klidu a míru a kromě Emmy,Ruperta a Dana se jí zůčastnil Alan Rickman ( Severus Snape ),Mathew Lewis ( Neville Longbottom ) a Tom Felton.
Emma měla opravdu zajímavé šaty značky Bottega-Veneta a byla nalíčená tak,že mi trochu připomínala Kleopatru :D Já dávám přednost tomu,když se líčí spíš nenápadně,ale taky nemůže vypadat všude stejně že :D.Samozřejmě oproti Londýnu minulé úterý,už to nebylo tak dojemné,Em v okouzlující stříbrné róbě se tak úzkostlivě nevěšela na Rupa ( <3 :D ) ,herci nebrečeli a celé to prostě "nebyl Londýn" takže já na něj nedám dopustit :DDemi Lovato - Skyscraper Official full song

12. července 2011 v 17:45 | Ennie |  DEMI - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
Já myslím že nění co dodat ! :) <3

Status: So much news !

12. července 2011 v 8:38 | Ennie |  Actually

Dnešní den opravdu stojí za to ! Kromě novinek které jsem před chvílí přidala,se můžete odpodledne těšit kromě obvyklého příspěvku do Deníku na různá videa a fotky povětšinou Emmy nebo Emmy s Rupertem z různých ranních show,jak třeba show Larriho Kinga,na scany z časopisu Film Stage a tunu fotek z včerejší Newyorské premiéry HP7 part 2. ( Emma se při té příležitosti úchvatně nalíčila :D ) Nezpomeňte psát vaše názory na SKYSCRAPER,který jak jsem zjistila,je brutálně návykový !! :D Teď mám nějaké zařizování o kterém jsem vás informovala včera ale co nevidět se vrátím.

Ennie xx

Deathly Hallows part 2 | Afterparty | More

12. července 2011 v 8:30 | Ennie |  EMMA - Veřejné akce
Další tři fotky se budou týkat opět Em.Mám tři nové fotky tancující a evidentně dobře se bavící Emmy z afterparty po Londýnské premiéře HP7 :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma in Today Show | 11.7.2011

12. července 2011 v 8:21 | Ennie |  EMMA - Novinky,Scany,Aktuality,Ostatní,Videa
A další video :D Tentokrát z americké "Today show".Všechno kde se teď Emma objeví připívá k propagaci Relikvií smrti část 2.Jak oni ji nemohli odtrhnout od těch fanoušků :D